Невідомий біткоїн-майнер показав найстаріший підпис

Невідомий біткоїн-майнер показав найстаріший підпис

Підпис датовано січнем 2009 року, його опублікував учасник форуму bitcointalk.org під ніком OneSignature.

Користувачі одного з найстаріших форумів присвячених Біткоїну bitcointalk.org вирішили визначити, хто є найранішим майнером BTC. Анонімний майнер продемонстрував підпис, датований січнем 2009 року, пише Cointelegraph.

Варто зазначити, що цей підпис був зафіксований у блокчейні лише через тиждень після запуску Біткоїна.

Підпис

Підпис був опублікований користувачем під ніком OneSignature, чий обліковий запис створено 26 листопада 2022 року. Це його перший пост на форумі, і OneSignature його створив спеціально для того, щоб продемонструвати найстаріше підписане повідомлення.

Адреса, яка використовує таємний користувач не має балансу, але є реальною. Демонстрація цього підпису свідчить про те, що люди, які створювали Біткоїн, стежать за екосистемою та іноді підживлюють інтерес суспільства.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки років Біткоїну

31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга») Біткоїна – 9-сторінковий технічний документ, в якому було викладено докладний опис проєкту, його архітектуру та спосіб взаємодії з користувачами.

White Paper пояснив світові принцип децентралізованих платежів в інтернеті, які можуть безпосередньо проходити без участі банків, держав та інших організацій. У документі Біткоїн описаний як «електронна готівка».

Таким чином, цього року White Paper Біткоїна виповнилося 14 років.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024