Невідомий біткоїн-майнер показав найстаріший підпис

Невідомий біткоїн-майнер показав найстаріший підпис

Підпис датовано січнем 2009 року, його опублікував учасник форуму bitcointalk.org під ніком OneSignature.

Користувачі одного з найстаріших форумів присвячених Біткоїну bitcointalk.org вирішили визначити, хто є найранішим майнером BTC. Анонімний майнер продемонстрував підпис, датований січнем 2009 року, пише Cointelegraph.

Варто зазначити, що цей підпис був зафіксований у блокчейні лише через тиждень після запуску Біткоїна.

Підпис

Підпис був опублікований користувачем під ніком OneSignature, чий обліковий запис створено 26 листопада 2022 року. Це його перший пост на форумі, і OneSignature його створив спеціально для того, щоб продемонструвати найстаріше підписане повідомлення.

Адреса, яка використовує таємний користувач не має балансу, але є реальною. Демонстрація цього підпису свідчить про те, що люди, які створювали Біткоїн, стежать за екосистемою та іноді підживлюють інтерес суспільства.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки років Біткоїну

31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга») Біткоїна – 9-сторінковий технічний документ, в якому було викладено докладний опис проєкту, його архітектуру та спосіб взаємодії з користувачами.

White Paper пояснив світові принцип децентралізованих платежів в інтернеті, які можуть безпосередньо проходити без участі банків, держав та інших організацій. У документі Біткоїн описаний як «електронна готівка».

Таким чином, цього року White Paper Біткоїна виповнилося 14 років.

SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна. Володимир Гришенко 06 грудня 2023