Обговорення BTC у соцмережах позитивно впливає на його курс

Обговорення BTC у соцмережах позитивно впливає на його курс

Домінування у соцмережах тем про централізовані біржі та сервіси, навпаки, знижує капіталізацію індустрії.

Зростання ринку цифрових активів відбувається переважно тоді, коли головною темою обговорень у соцмережах є біткоїн, а не біржі. Про це повідомляє аналітична компанія Santiment.

Вподобання користувачів соціальних мереж та інтенсивність обговорень різних тем можуть слугувати індикатором загального тренду на ринку. Зокрема домінування тем, присвячених таким централізованим біржам, як Crypto.com, Binance, KuCoin та FTX, призводили до значної корекції на ринку протягом останніх місяців.

Динаміка ринку залежно від переваг користувачів у соцмережах. Джерело: Santiment
Динаміка ринку залежно від переваг користувачів у соцмережах. Джерело: Santiment

Натомість відносне домінування тем про біткоїн сприяє відновленню ринку та його переходу під контроль биків. Усі останні позитивні міні-тренди відповідали саме цій тенденції. Можна очікувати, що стала зміна тренду стане можливою лише після посилення позицій біткоїна у соцмережах.

Активність користувачів

Ця фаза ведмежого циклу призвела до зниження активності у мережі Біткоїна. Обсяг транзакцій досяг свого мінімуму за 15 місяців – $492,4 млн за годину. Спекулятивний капітал, що був націлений на отримання короткострокових прибутків, тимчасово полишив ринок.

Натомість довгострокові проєкти на базовому рівні блокчейну Біткоїна та другому рівні Lightning Network продовжують активно розвиватися. Ця ситуація типова для глибокої фази капітуляції. У той самий час вона створює передумови для відновлення ринку в середньостроковій перспективі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові біткоїн-адреси

Протягом останнього тижня з’явилося близько 125 300 нових адрес із балансом у 0,1-100 BTC. Власники цифрових активів надають перевагу біткоїну в умовах ринкової невизначеності. Новостворені адреси вже акумулювали понад 0,6% від загальної пропозиції BTC.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023