Обговорення BTC у соцмережах позитивно впливає на його курс

Обговорення BTC у соцмережах позитивно впливає на його курс

Домінування у соцмережах тем про централізовані біржі та сервіси, навпаки, знижує капіталізацію індустрії.

Зростання ринку цифрових активів відбувається переважно тоді, коли головною темою обговорень у соцмережах є біткоїн, а не біржі. Про це повідомляє аналітична компанія Santiment.

Вподобання користувачів соціальних мереж та інтенсивність обговорень різних тем можуть слугувати індикатором загального тренду на ринку. Зокрема домінування тем, присвячених таким централізованим біржам, як Crypto.com, Binance, KuCoin та FTX, призводили до значної корекції на ринку протягом останніх місяців.

Динаміка ринку залежно від переваг користувачів у соцмережах. Джерело: Santiment
Динаміка ринку залежно від переваг користувачів у соцмережах. Джерело: Santiment

Натомість відносне домінування тем про біткоїн сприяє відновленню ринку та його переходу під контроль биків. Усі останні позитивні міні-тренди відповідали саме цій тенденції. Можна очікувати, що стала зміна тренду стане можливою лише після посилення позицій біткоїна у соцмережах.

Активність користувачів

Ця фаза ведмежого циклу призвела до зниження активності у мережі Біткоїна. Обсяг транзакцій досяг свого мінімуму за 15 місяців – $492,4 млн за годину. Спекулятивний капітал, що був націлений на отримання короткострокових прибутків, тимчасово полишив ринок.

Натомість довгострокові проєкти на базовому рівні блокчейну Біткоїна та другому рівні Lightning Network продовжують активно розвиватися. Ця ситуація типова для глибокої фази капітуляції. У той самий час вона створює передумови для відновлення ринку в середньостроковій перспективі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові біткоїн-адреси

Протягом останнього тижня з’явилося близько 125 300 нових адрес із балансом у 0,1-100 BTC. Власники цифрових активів надають перевагу біткоїну в умовах ринкової невизначеності. Новостворені адреси вже акумулювали понад 0,6% від загальної пропозиції BTC.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023