Біткоїн потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Біткоїн потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Сальвадор також потрапив до рекордсменів як перша країна, яка прийняла біткоїн як платіжний засіб.

Книга рекордів Гіннеса додала Біткоїн у своє останнє видання. Про це повідомляється на офіційному сайті довідника.

Біткоїн називають «першою децентралізованою криптовалютою», концепцію якої створив Сатоші Накамото ще 2008 року.

«Біткоїн був розроблений як розв'язання проблеми регулювання цифрової валюти без будь-якої централізованої організації або «довіреної третьої сторони» для спостереження за транзакціями», – йдеться у повідомленні.

У Книзі рекордів Гіннеса наголошують, що це перша вдала спроба реалізації такої ідеї. До цього всі подібні рішення залежали від третьої сторони.

Визнання Біткоїна таким авторитетним виданням, як Книга рекордів Гіннеса, вказує на те, що він був однією з найбільш обговорюваних тем за останні кілька років.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Сальвадор також був включений до книги як «перша країна, яка прийняла біткоїн як законний платіжний засіб».

«Була надія, що цей крок знизить вартість міжнародних переказів – важлива мета для країни, що залежить від грошей, які відправляють додому робітники з-за кордону», – йдеться у довіднику.

Глобальне визнання Біткоїна

Можна сміливо заявити, що Біткоїн-індустрія отримує по-справжньому широке визнання. Про це, зокрема, свідчить зростання його прийняття банками та платіжними системами.

Наприклад, міжнародна платіжна система Mastercard у 2023 році запустить нову програму роботи з банками, яка спростить для них операції з біткоїнами.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023