Американська сенаторка почала приймати донати у BTC

Американська сенаторка почала приймати донати у BTC

Марша Блекберн також запустила у соцмережах сторінку, присвячену пожертвам у біткоїнах.

Сенаторка США Марша Блекберн офіційно оголосила, що тепер приймає пожертви в біткоїнах у межах своєї передвиборчої кампанії. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Блекберн нещодавно також запустила сторінку у соцмережах, присвячену пожертвам у біткоїнах.

«Оскільки все більше американців використовують цифрові валюти для повсякденних транзакцій, ми раді зробити наступний крок і залишитися на передньому плані цифрового світу XXI століття», - сказала сенатор Блекберн.

Особливості американської політики

В США останнім часом побільшало політиків, які виражають своє позитивне ставлення до головного цифрового активу. Відтак нещодавно комітет Республіканської партії прийняв документ про захист права на майнінг та зберігання біткоїнів, а конгресмен Метт Гаетц також представив інший законопроєкт, що дозволяє сплачувати федеральний податок у біткоїнах. Крім того, колишній президент Дональд Трамп також почав приймати платежі через Lightning для пожертвувань на передвиборчу кампанію.

У липні сенаторка Блекберн збирається виступити на конференції Bitcoin 2024 в Нешвіллі, таким чином вона готова продемонструвати свою підтримку головному цифровому активу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що ще обіцяють політики

З наближенням дня виборів у США також стає популярною серед політиків тема помилування «Біткоїн-в’язнів».

Зокрема, кандидати на посаду голови держави Дональд Трамп та його опонент Роберт Кеннеді-молодший пообіцяли визволити з в’язниці засновника даркнет-маркетплейсу Silk Road Росса Ульбріхта, який створив перший торговельний майданчик у світі, де можна було витратити біткоїни.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024