Ще один кандидат у президенти США обіцяє звільнити Росса Ульбріхта

Ще один кандидат у президенти США обіцяє звільнити Росса Ульбріхта

Роберт Кеннеді-молодший натякнув на «драконівський» характер двох довічних ув'язнень засновника Silk Road.

Засновника даркнет-маркетплейса Silk Road Росса Ульбріхта пообіцяв випустити з-за ґрат кандидат у президенти США Роберт Кеннеді-молодший у разі своєї перемоги у листопаді цього року. Про це повідомляє Cointelegraph.

Під час своєї кампанії Кеннеді-молодший натякнув на «драконівський» характер двох довічних ув'язнень Ульбріхта за те, що той створив «платформу електронної комерції», і поділився петицією з вимогою звільнити засновника Silk Road.

Зовсім нещодавно незалежний кандидат також запропонував радикальне рішення – перевести весь фіскальний бюджет США на блокчейн для забезпечення безпрецедентної прозорості, ефективності та перш за все підзвітності.

Тема Silk Road в американській політиці

З наближенням дня виборів 2024 року тема помилування американських дисидентів стає все більш модною серед політиків. Зокрема ще один кандидат на посаду голови держави Дональд Трамп також обіцяв визволити з в’язниці Росса Ульбріхта. За його словами, у в’язниці засновник Silk Road вже достатньо провів часу.

Ульбріхт, який відбуває довічне ув'язнення, заснував даркнет-маркетплейс Silk Road і керував ним з 2011 по 2013 рік. Сайт використовувався для продажу наркотиків і зброї та був закритий Федеральним бюро розслідувань після арешту Ульбріхта наприкінці 2013 року.

Цей маркетплейс став першим місцем, де можна було витратити біткоїни. Від часу запуску Silk Road і до його закриття у 2013 році вартість біткоїна зросла з неповного $1 до $130.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн дітям

В межах політичної PR-акції торік Роберт Кеннеді-молодший також повідомив, що придбав по 2 BTC для кожного зі своїх сімох дітей.

Він зазначив, що прийняв таке рішення після значної критики, якої він зазнав від представників ринку цифрових активів щодо того, що він заохочує використання BTC, але начебто не ризикує власним капіталом.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024