Німеччина перемістила ще понад 3000 BTC на біржі

Німеччина перемістила ще понад 3000 BTC на біржі

Уряд країни продовжує чинити тиск на курс біткоїна, але бики поступово перехоплюють ініціативу.

9 липня уряд Німеччини переказав додатково 3100 BTC на централізовані біржі після продажу аналогічної партії монет напередодні. Про це повідомляє Cointelegraph із посиланням на дані Arkham.

На адресі, що використовується для продажу монет владою країни, накопичилось вже 4800 BTC. Скоріш за все, усі ці монети також будуть реалізовані на біржі чи шляхом позабіржового продажу.

А на головній адресі уряду зберігається близько 26 000 BTC загальною вартістю понад $1,5 млрд. Експерти розділилися у прогнозах щодо того, яких масштабів може сягнути розпродаж монет урядом і щодо впливу такої політики на загальну ситуацію на ринку.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка курсу

Значна активізація продажів монет у перший тиждень липня призвела до тимчасового падіння курсу біткоїна майже до $53 000. Така ситуація також викликала паніку на ринку та значні ліквідації трейдерів, що використовували кредитне плече.

Проте останніми днями ініціатива починає повертатися до биків. Схоже, що учасники ринку вже врахували вплив дій уряду Німеччини та компенсацій клієнтам збанкрутілої біржі Mt. Gox. Наразі біткоїн торгується близько до $60 000.

Загальні обсяги продажів

Якщо уряд Німеччини реалізує заплановану партію біткоїнів на біржах, то загальний обсяг продажів перевищить $200 млн. Уряд використовує різні біржі: зокрема Kraken, Coinbase та Bitstamp. Продажі почалися ще у червні, але досягли свого піка від початку липня. Але більшість аналітиків вважає, що влада Німеччини збереже більшу частину монет як стратегічний резерв на майбутнє.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024