Аргентина лідирує серед країн щодо прийняття BTC

Аргентина лідирує серед країн щодо прийняття BTC

Популярність цифрових активів у країні зростає на тлі стрімкого збільшення інфляції.

В Аргентині на тлі стрімкого зростання інфляції (+276% у річному вимірі) спостерігається рекордне прийняття біткоїна і криптовалют. Про це повідомляє Forbes.

Як з’ясували аналітики, прийняття цифрових валют в Аргентині є вищим у відсотковому відношенні до її населення, ніж у будь-якій іншій країні західної півкулі. Зі 130 млн відвідувачів 55 найбільших бірж світу 2,5 млн припадає на Аргентину, зазначається у звіті видання з посиланням на дані сервісу Similarweb.

Аргентина також займає перше місце за кількістю відвідувачів на Binance – одній з найбільших бірж у світі. За даними Similarweb, відвідуваність аргентинцями Binance становить 6,9% від загального числа відвідувачів.

Що відбувається з регулюванням

На тлі зростання популярності BTC та інших цифрових активів, влада Аргентини намагається розробити регуляторну базу для галузі. Наприкінці 2023 року, після вступу на посаду президента Хав'єра Мілея, Аргентина офіційно схвалила використання біткоїна в юридично обов'язкових контрактах. У квітні 2024 року влада країни прийняла вимоги до реєстрації фірм, що працюють у Біткоїн-індустрії.

Але поки що попри зусилля уряду навести лад з регулюванням, жодна з провідних бірж, що працюють на ринку Аргентини, включаючи Binance, не зареєструвалася в національному регуляторі цінних паперів Comisión Nacional de Valores (CNV).

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Досвід Сальвадору

Щоб перейняти досвід впровадження Біткоїна, влада Аргентини почала співпрацювати з Сальвадором. Зокрема, 23 травня відбулась зустріч представників регуляторів обох країн, де обговорювалися питання прийняття та регулювання цифрових активів.

Президент CNV Роберто Сілва підкреслив, що Сальвадор не тільки став світовим лідером у впровадженні Біткоїна, а й досяг успіху загалом в цій індустрії.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024