Аргентина перейматиме Біткоїн-досвід Сальвадору

Аргентина перейматиме Біткоїн-досвід Сальвадору

Регулятори країн провели зустріч 23 травня та обговорили умови роботи для галузі.

Уряд Аргентини почав співпрацювати з Сальвадором, щоб перейняти його досвід впровадження біткоїна. Про це пише Cointelegraph.

Національна комісія з цінних паперів (CNV) Аргентини 23 травня провела зустріч з Національною комісією з цифрових активів Сальвадору (CNAD), де обговорювалися питання прийняття та регулювання цифрових активів.

Президент CNV Роберто Сілва підкреслив, що Сальвадор не тільки став світовим лідером у впровадженні Біткоїна, а й досяг успіху загалом в цій індустрії. Він підкреслив важливість галузевих знань, виявлених CNAD, який здійснює нагляд і регулювання ринку цифрових активів в Сальвадорі.

«Ми хочемо зміцнити зв'язки з Республікою Сальвадор і тому ми збираємося вивчити можливість підписання угод про співпрацю з ними», – заявив Сілва.

Які кроки робить Аргентина на шляху прийняття Біткоїна

Аргентина просувається вперед у регулюванні місцевого ринку цифрових валют і прийняла вимоги щодо реєстрації біткоїн-компаній у квітні. Відповідне рішення було розкритиковане Біткоїн-спільнотою.

Хоча новий президент Аргентини Хав’єр Мілей неодноразово наголошував на важливості біткоїна як вільних ринкових грошей, проте державна політика за його правління залишається неоднозначною. Замість більш ефективної боротьби з інфляцією, влада запустила Реєстр постачальників послуг з віртуальних активів, що зрештою створює більше перешкод для розвитку галузі.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг на факельному газі

Та варто віддати владі Аргентини належне, попри критику з боку біткоїнерів, вона все ж таки робить певні речі для розвитку галузі. Зокрема держкомпанія YPF Luz підписала угоду з Genesis Digital Assets (GDA) щодо майнінгу на нафтових родовищах.

Завдяки перепрофілюванню газу, який зараз спалюється як відходи, майнінг може скоротити до 63% викидів вуглецю, що демонструє, як видобуток біткоїнів може перетворити енергетичні побічні продукти на їх ефективне використання.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024