Уряд Німеччини відправив на біржі ще 1500 BTC

Уряд Німеччини відправив на біржі ще 1500 BTC

На балансі влади країни залишається ще 44 692 біткоїна.

1 липня Федеральне відомство кримінальної поліції Німеччини (BKA) перевело додатково 1500 BTC, що еквівалентно $95 млн, на біржі Bitstamp, Coinbase і Kraken. Про це повідомляє Bitcoin Magazine, посилаючись на дані сервісу Arkham.

Уряд Німеччини відправив на біржі ще 1500 BTC
Історія BTC-транзакцій уряду Німеччини: Джерело: Arkham Intelligence.

Цей крок Німеччини віддзеркалює нещодавні дії уряду США, який також переказав біткоїни на біржі, потенційно сигналізуючи про свій намір продати їх. В обох випадках ці перекази викликали значні спекуляції на ринку цифрових активів щодо потенційного впливу на ринкову ціну біткоїна.

Попри значні переміщення, більша частина вилучених біткоїнів залишається під контролем німецької влади. Майже 44 692 біткоїни на суму приблизно $2,82 млрд все ще зберігаються в урядових гаманцях. Це означає, що нещодавні перекази, хоч і помітні, але становлять відносно невелику частку від загального обсягу.

Як Німеччина отримала біткоїни

Уряд Німеччини вперше отримав біткоїни у 2013 році. Тоді BKA конфіскувала майже 50 000 BTC, які на той час оцінювалися у понад $2 млрд, в операторів Movie2k.to, відомого вебсайту, що займався піратством у сфері кіно та діяв у той період.

За заявою поліціянтів, це найбільша кількість біткоїнів, яку будь-коли конфісковували співробітники місцевих правоохоронних органів. Обвинувачені погодилися добровільно передати владі BTC, які перерахували на офіційні біткоїн-гаманці BKA.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли Німеччина почала переказувати біткоїни на біржі

Вперше влада Німеччини здійснила переказ BTC 19 червня. Тоді з біткоїн-адреси, яка належить уряду, кількома транзакціями переказали 6500 BTC, що еквівалентно $425 млн.

Частина цих коштів потрапила на невідомі адреси, а близько 1000 BTC опинилися у гаманцях бірж Kraken та Bitstamp.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024