Sony запустить біткоїн-біржу

Sony запустить біткоїн-біржу

Новий торговельний майданчик з’явиться на базі японської біржі WhaleFin.

Японський багатогалузевий конгломерат Sony готується до запуску біткоїн-біржі шляхом оновлення торгової платформи WhaleFin, яку він придбав торік. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

В межах оновлення буде проведено ребрендинг, редизайн користувацького інтерфейсу і розроблено новий мобільний застосунок, який має стати більш зрозумілим для користувачів. В межах майбутніх змін передбачається перейменування WhaleFin на S.BLOX Co. Платформа буде також співпрацювати з іншими підрозділами Sony.

Точна дата запуску біржі S.BLOX компанією не повідомляється.

Що відомо про біржу WhaleFin

Платформа WhaleFin була заснована у 2017 році та довгий час була активом гонконзької компанії Amber Group. У 2023 році у біржі виник скандал з іспанським футбольним клубом «Атлетіко» через фінансові труднощі з якими зіткнулася компанія Amber Group, власник WhaleFin. Футбольний клуб, який уклав з WhaleFin п'ятирічну угоду, стверджує, що компанія порушила умови контракту, не виконавши платіжних зобов'язань. «Атлетіко» вимагав відшкодування збитків у розмірі $21 млн.

У грудні 2022 року з цієї ж причини було розірвано аналогічну спонсорську угоду між Amber Group і футбольним клубом «Челсі». Контракт, який оцінювався у $25 млн на рік, протримався лише 7 місяців.

Через фінансові проблеми згодом WhaleFin вимушена була скоротити штат та почала згортати свою роздрібну діяльність.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще угоди були на японському біткоїн-ринку

Нещодавно також стало відомо, що японська біржа BitFlyer придбає підрозділ збанкрутілої торговельної платформи FTX Japan.

Після закриття угоди, основний бізнес FTX Japan зміниться: замість криптовалютної біржі компанія перейде до надання послуг зберігання цифрових валют інституційного рівня. Спочатку компанія буде ребрендована в New Custody Company, оскільки нова назва ще не визначена.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024