Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX

Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX

Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії.

Японська біржа BitFlyer придбає підрозділ збанкрутілої торговельної платформи FTX Japan. Про це повідомляється на офіційному сайті BitFlyer.

Після закриття угоди, основний бізнес FTX Japan зміниться: замість криптовалютної біржі компанія перейде до надання послуг зберігання цифрових валют інституційного рівня. Спочатку компанія буде ребрендована в New Custody Company, оскільки нова назва ще не визначена.

У повідомленні BitFlyer зазначається, що придбана платформа має на меті надавати послуги, пов'язані з біржовими біткоїн-фондами (ETF), які ще не були запущені в Японії.

«Хоча нам потрібно буде почекати на створення правової системи, включаючи податкові норми, якщо спотові ETF на криптовалюти будуть схвалені в Японії, які відповідають потребам фінансових установ», - зазначила BitFlyer в повідомленні.

New Custody Company також переведе рахунки клієнтів FTX Japan до BitFlyer за згодою клієнтів, зазначається в повідомленні. За даними місцевих ЗМІ, придбання обійшлося BitFlyer в десятки мільйонів доларів.

Що відомо про FTX Japan

FTX Japan – японська криптовалютна біржа, раніше відома як Liquid. Біржа FTX Сема Бенкмана Фріда придбала Liquid на початку 2022 року і провела ребрендинг на FTX Japan всього за кілька місяців до того, як імперія FTX розвалилася в листопаді 2022 року.

Після краху FTX, FTX Japan неодноразово стверджувала, що активи її клієнтів не є частиною процедури банкрутства FTX, і врешті-решт відновила виведення коштів і виплатила кошти своїм клієнтам у лютому 2023 року.

У 2022 році FTX агресивно купувала криптовалютні компанії, зокрема у жовтні 2022 року придбала брокерську фірму Voyager Digital за $1,4 млрд. У квітні 2024 року суддя задовольнив клопотання, яке дозволило боржникам FTX укласти мирову угоду зі збанкрутілою Voyager на суму $450 млн.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яка ситуація з біржею FTX

Нещодавно стало відомо, що біржа FTX виплатила юристам, консультантам і новому керівництву з листопада 2022 року загалом $672,5 млн. Відповідно до наданих інвестором даних, лідером за обсягом отриманих відрахувань є юридична фірма Alvarez and Marsel. З листопада 2022 року їй виплатили $198,2 млн. На другому місці перебуває агентство Sullivan and Cromwell — $194 млн.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024