FTX заплатила юристам та консультантам понад $670 млн

FTX заплатила юристам та консультантам понад $670 млн

А постраждалі інвестори досі не отримали жодного долара.

Збанкрутіла біржа FTX виплатила юристам, консультантам і новому керівництву з листопада 2022 року загалом $672,5 млн. Про це розповів один із постраждалих інвесторів компанії, користувач під псевдонімом Mr. Purple.

«Зверніть увагу, що на цю мить ця сума виплачена, загальна сума рахунків від професіоналів у цій справі становить понад $670 млн», - написав Mr. Purple.

Він також заявив, що «готовий битися об заклад, що зібрані збори зрештою перевищать $1 млрд, перш ніж $1 буде розподілений серед клієнтів».

Відповідно до наданих інвестором даних, лідером за обсягом отриманих відрахувань є юридична фірма Alvarez and Marsel. З листопада 2022 року їй виплатили $198,2 млн. На другому місці перебуває агентство Sullivan and Cromwell — $194 млн.

Інвестори FTX проти юристів Sullivan and Cromwell

У лютому 2024 року постраждалі від краху FTX інвестори подали колективний позов проти юридичної фірми Sullivan and Cromwell (S&C), яка курувала процедуру банкрутства компанії.

Клієнти вважають, що юристи замішані в шахрайських схемах FTX. Як аргумент заявники наводять зв’язок Sullivan and Cromwell з біржею, який сформувався ще до її банкрутства. На їхню думку, фірма не може вважатися неупередженою і несе часткову відповідальність за її крах. Також з’ясувалось, що колишній співробітник Sullivan and Cromwell Раян Міллер 2021 року перейшов у FTX, де обіймав посаду головного юрисконсульта.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

План відшкодування

7 травня FTX запропонувала новий план компенсації, згідно з яким більшість кредиторів отримують відшкодування, розмір яких перевищує вимоги. Однак кредиторам цей план не сподобався, оскільки в ньому містився виправдувальний пункт для юристів S&C.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024