Уряд США відправив на біржу 3940 BTC

Уряд США відправив на біржу 3940 BTC

Ці біткоїни були вилучені на початку року у межах кримінальної справи щодо торговця даркнет-маркетплейсу Silk Road.

26 червня уряд США відправив на гаманець Coinbase Prime 3940 біткоїнів, які були вилучені у засудженого торговця даркнет-маркетплейсу Silk Road Банміта Сінгха на початку цього року. Про це свідчать дані аналітичної платформи Arkham Intelligence.

У 2019 році Сінгх був заарештований британською владою в Лондоні за звинуваченням у розповсюдженні наркотиків і згодом екстрадований до США у 2023 році.

Міністерство юстиції США стверджувало, що з 2012 по 2017 рік Сінгх керував мережею контрабанди наркотиків, до якої входили дистриб'ютори в Мериленді, Нью-Йорку, Північній Дакоті, штаті Вашингтон, Огайо, Північній Кароліні та Флориді.

В межах судового рішення Сінгх був змушений здати владі США понад 8100 BTC, вартість яких на той час становила близько $150 млн, що Агентство США з боротьби з наркотиками (DEA) схарактеризувало як найбільшу конфіскацію цифрових активів коли-небудь ним здійснену.

У квітні 2024 року Сінгх також був засуджений до п'яти років ув'язнення, але йому зарахували відбутий термін і, як повідомляється, влада США звільнила його. За даними The Columbus Dispatch, Сінгх планував повернутися на батьківщину в Індію одразу після звільнення.

Вплив на ринок

Учасників ринку охопили побоювання, щодо масових розпродажів біткоїнів з боку держав. Як відомо, окрім США, частково розпродати свої біткоїн-резерви нещодавно вирішила і Німеччина, коли відправила 400 BTC на біржі Kraken та Coinbase.

Дані Arkham показують, що наразі уряд США володіє приблизно 214 000 BTC вартістю $13 млрд, що робить Сполучені Штати найбільшим власником біткоїнів серед інших країн.

Станом на ранок 27 червня курс біткоїна знизився до позначки $60 700.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Додатковий тиск

Тиск на курс також чинить і ситуація, яка розвертається навколо збанкрутілої біржі Mt. Gox. Керуючий починає процес розвантаження 140 000 BTC, щоб відшкодувати збитки потерпілим від сумнозвісного краху торгового майданчика. Зокрема, виплати у біткоїнах кредиторам біржі вже мають розпочатися з наступного місяця.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024