Кредитори Mt. Gox почнуть отримувати виплати у липні

Кредитори Mt. Gox почнуть отримувати виплати у липні

Черговість виплат залежатиме від того, як швидко завершиться обмін інформацією з біткоїн-біржами.

Керуючий біржею Mt. Gox, яка зазнала краху через втрату 850 000 BTC, з наступного місяця планує розпочати виплати у біткоїнах кредиторам торговельної платформи. Про це повідомляє Cointelegraph.

«Санаційний керуючий почне виплати в біткоїнах в установленому порядку криптовалютним біржам, з якими керуючий здійснив обмін інформацією, необхідною для здійснення виплат», - йдеться в повідомленні.

Черговість виплат залежатиме від того, як швидко біржі завершать обмін інформацією та підтвердять її. Цей порядок забезпечить прозорість і гарантує, що кожен кредитор отримає належну йому частку.

Mt. Gox заборгувала користувачам суму у понад $9,4 млрд. Клієнти вже понад 10 років чекають на повернення своїх коштів після краху біржі у 2014 році.

Чому біржа Mt. Gox збанкрутувала

Біржа Mt. Gox стала банкрутом у 2014 році через серію масових хакерських атак і внутрішніх управлінських проблем, що призвели до втрати приблизно 850 000 біткоїнів, вартість яких на той момент становила близько $450 млн. Основною причиною краху стали серйозні вразливості у системі безпеки біржі, якими скористалися хакери.

Крім того, біржа стикалася з проблемами внутрішнього управління, недостатньою прозорістю та неефективністю в обробці транзакцій. Відсутність належних механізмів захисту та управління ризиками зробила Mt. Gox вразливою до атак, що зрештою призвело до її банкрутства.

Цей випадок підкреслив важливість безпеки та прозорості у криптовалютній індустрії, спричинивши посилення регуляторних вимог і стандартів безпеки для інших бірж.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Переказ коштів з гаманців Mt. Gox

У кінці травня аналітики зафіксували переказ з гаманців Mt. Gox 142 000 BTC (що було еквівалентно $9,8 млрд на той час) на невідому адресу. Цей крок випереджав озвучений раніше план біржі щодо повернення біткоїнів кредиторам до жовтня.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024