У США пропонують дозволити сплачувати податки у BTC

У США пропонують дозволити сплачувати податки у BTC

Законодавці все активніше розглядають варіанти щодо використання біткоїна на загальнонаціональному рівні.

Американський конгресмен Метт Гаєц представив законопроєкт, що дозволяє сплачувати федеральний податок на прибуток у біткоїнах. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Пропозиція доручає міністру фінансів розробити план прийняття біткоїна як варіанта сплати податків. Гаєц вважає, що цей крок модернізує процес сплати податків, сприятиме інноваціям, підвищенню ефективності та надасть більшої гнучкості американським громадянам.

На думку конгресмена, це важливий крок на шляху до інтеграції цифрових валют у фінансову систему, що забезпечить збереження лідерства США у технологічному прогресі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Деталі ініціативи

Законопроєкт зобов'язує міністра фінансів встановити правила приймання біткоїнів, детально визначивши, коли такі платежі вважаються отриманими, і вимагаючи їх негайної конвертації у доларовий еквівалент.

Він також містить положення щодо вирішення пов'язаних з цим неподаткових питань, контрактів, зборів та відповідальності. Зазначимо, що наразі ініціатива не ухвалена й основні дискусії ще попереду.

Підтримка біткоїна американськими політиками

Ця заява з'явилася після різкого зростання підтримки Біткоїна серед американських політиків: кандидати в президенти Дональд Трамп і Роберт Кеннеді-молодший приймають донати в біткоїнах. Трамп також розглядає можливість відвідати найбільшу Біткоїн-конференцію у Нешвілі у липні цього року.

Передвиборча кампанія Байдена, як повідомляється, розглядає можливість пожертвувань у цифрових активах. Чиновники адміністрації Байдена мають намір відвідати круглий стіл з питань біткоїна у Вашингтоні, організований конгресменом Ро Ханна, у відповідь на прийняття біткоїна Трампом.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024