Трамп може відвідати конференцію Bitcoin 2024

Трамп може відвідати конференцію Bitcoin 2024

На головній Біткоїн-конференції виступлять політики Роберт Кеннеді-молодший та сенатори-республіканці.

Кандидат на посаду президента Дональд Трамп може поїхати до Нешвілла, щоб виступити на конференції Bitcoin 2024, яка має відбутися у липні. Про це повідомляє Axios, посилаючись на свої джерела.

На Біткоїн-конференції у Нешвіллі також заплановані виступи різних політиків, в тому числі й опонента Трампа по президентській кампанії Роберта Ф. Кеннеді-молодшого. Також сюди приїдуть колишній кандидат у президенти Вівек Рамасвамі та сенатори-республіканці Білл Хагерті й Марша Блекберн.

У відповідь на запрошення з боку організаторів у штабі Трампа повідомили, що їх кандидат «готовий захищати криптосектор, в той час, як нинішній президент Джо Байден душить інновації регулюванням і високими податками». Але разом з тим у штабі так офіційно і не підтвердили, чи зможе Трамп навідатись у Нешвілл на Bitcoin 2024.

Що відомо про конференцію Bitcoin 2024

У Нешвіллі (штат Теннессі) з 25 по 27 липня 2024 року пройде найбільша у світі Біткоїн-конференція Bitcoin 2024. Організатори активно співпрацюють з місцевими ресторанами та підприємствами, забезпечуючи безперебійні платежі у біткоїнах. Ця ініціатива спрямована на розширення можливостей як продавців, так і покупців, створюючи міцну основу для економічного зростання.

Ця конференція має об'єднати експертів, аналітиків, лідерів думок та учасників ринку у вивченні безмежних можливостей, які надає Біткоїн. Минула конференція – Bitcoin 2023 – проходила торік з 18 по 20 травня у Маямі.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-спільнота та Трамп

Позиція Дональда Трампа щодо біткоїна та криптовалют кардинально змінилася під час президентської кампанії 2024 року. Таким чином кандидат на посаду голови США намагається заручитись підтримкою з боку понад 50 млн американців – власників цифрових активів та ентузіастів.

Водночас головний опонент Трампа – нинішній президент Джо Байден – зайняв жорстку позицію щодо галузі.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024