Standard Chartered запускає торгівлю біткоїнами

Standard Chartered запускає торгівлю біткоїнами

Таким чином банк намагається задовольнити інституційний попит на BTC, що постійно зростає.

Світовий банківський гігант Standard Chartered запускає відділ спотової торгівлі біткоїнами та криптовалютами, позиціонуючи себе як один з перших великих банків, що пропонує послуги прямої спотової торгівлі цифровими активами. Про це повідомляє Bloomberg.

Новий відділ торгівлі біткоїнами незабаром розпочне свою роботу і стане частиною підрозділу з торгівлі іноземною валютою банку. Зауважимо, що Standard Chartered позитивно ставився до головного цифрового активу протягом останніх років і зараз намагається задовольнити зростаючий інституційний попит.

«Ми тісно співпрацюємо з нашими регуляторами, щоб задовольнити попит наших інституційних клієнтів», - зауважили представники банку.

Завдяки співпраці з компанією Zodia Custody, банк сьогодні пропонує також послуги зі зберігання цифрових активів.

Що треба знати про Standard Chartered

Standard Chartered PLC – транснаціональна корпорація, яка надає фінансові послуги, переважно через дочірню структуру Standard Chartered Bank. Утворилася в 1969 році в результаті злиття Chartered Bank of India, Australia and China та Standard Bank of British South Africa. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні, однак у Великій Британії банк не має відділень, основними регіонами діяльності є країни Азії та Африки, насамперед Гонконг та Сінгапур.

Пропозиція Standard Chartered щодо можливості прямої торгівлі біткоїном відображає прискорення прийняття цього активу. Це свідчить про те, що банки вважають BTC важливою новою реальністю, якої більше не можна уникати.

Розвиток інфраструктури, своєю чергою, сприятиме ширшому інституційному прийняттю біткоїна. Інші великі банки, ймовірно, наслідуватимуть приклад Standard Chartered у розгортанні спотової торгівлі BTC.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Прогнози Standard Chartered

У червні відділ досліджень цифрових активів Standard Chartered зробив припущення, що у разі перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США біткоїн досягне позначки у $150 000. Прогноз зроблено на тлі економічних показників і політичних подій, що впливають на ринок BTC.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024