Standard Chartered назвав умову зростання курсу BTC до $150 000

Standard Chartered назвав умову зростання курсу BTC до $150 000

На думку аналітиків банку, наступним важливим фактором для ціни біткоїна будуть саме вибори в США.

Якщо Дональд Трамп переможе на майбутніх президентських виборах у США, курс біткоїна може зрости до $150 000. Про це заявив керівник відділу досліджень цифрових активів Standard Chartered Джефф Кендрік, передає Bitcoin Magazine.

Прогноз зроблено на тлі економічних показників і політичних подій, що впливають на ринок біткоїна. Кендрік підкреслив, що наступним важливим фактором для ціни біткоїна будуть вибори в США.

«З наближенням виборів у США я очікую, що ціна досягне $100 000, а потім $150 000 до кінця року в разі перемоги Трампа», – заявив Кендрік.

Експерт Standard Chartered також зазначив, що біткоїн може досягти нового рекорду на вихідних, якщо звіт по заробітній платі в несільськогосподарському секторі, який вийде в п'ятницю, буде сприятливим. Поточний історичний максимум біткоїна, встановлений 14 березня, становить $73 770. Позитивний звіт про зайнятість може прокласти шлях до досягнення біткоїном $80 000 в кінці цього місяця, зазначив він.

Прогноз підкреслює, що політичні події можуть мати значний вплив на ринок біткоїна. Оскільки в США налічується понад 50 млн власників біткоїнів і криптовалют, результат президентських виборів може зіграти вирішальну роль у формуванні майбутнього біткоїнів.

Трамп та Біткоїн

Кардинальна зміна поглядів і ставлення щодо Біткоїна та індустрії загалом у кандидата в президенти США Дональда Трампа сталась несподівано. Від ярого критика цифрових активів він сьогодні перетворився на такого ж ярого їх захисника.

Тепер Трамп приймає навіть пожертви на свою передвиборчу кампанію у біткоїнах, а виступаючи на з'їзді Лібертаріанської партії, кандидат на посаду президента підкреслив свою відданість створенню сприятливого для біткоїна середовища в США, заявивши, що він «зробить все для майбутнього криптовалют і біткоїна в США» і що він «буде підтримувати право на самостійне зберігання для 50 млн власників цифрових активів в країні».

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші прогнози Standard Chartered

Ще у березні аналітики Standard Chartered заявляли, що до кінця цього року головний цифровий актив подорожчає до $150 000 за монету. Причина цьому – успішний запуск спотових біткоїн-ETF у США. А вже до кінця 2025 року курс BTC досягне позначки $200 000 за монету, вважають експерти.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024