MicroStrategy поповнила біткоїн-резерви на 12 000 BTC

MicroStrategy поповнила біткоїн-резерви на 12 000 BTC

Тепер компанія володіє 226 331 BTC за середньою ціною купівлі монети у $36 798.

Компанія-розробник програмного забезпечення MicroStrategy поповнила свої біткоїн-резерви ще на 11 931 BTC. Про це написав 20 червня засновник фірми Майкл Сейлор на своїй сторінці у соцмережі X.

«MicroStrategy придбала додатково 11 931 BTC за $786 млн, використовуючи надходження від конвертованих векселів та надлишкових коштів», – написав Сейлор.

За його словами, останні біткоїни компанія придбала по середньому курсу $65 883. Тепер на її рахунках зберігається 226 331 BTC. На них за MicroStrategy витратила більше ніж $8,3 млрд, таким чином середня вартість купівлі однієї монети склала $36 798.

У чому полягає бізнес-стратегія MicroStrategy

Бізнес-стратегія компанії Майкла Сейлора MicroStrategy включає активне використання біткоїна як основного резервного активу. Компанія почала інвестувати в біткоїн у серпні 2020 року, намагаючись знайти захист від інфляції та можливість для зростання капіталу. Ця стратегія полягає у придбанні значних обсягів біткоїна з метою диверсифікації корпоративних резервів та забезпечення довгострокового збереження вартості. Впровадження біткоїн-стратегії також підвищило престиж MicroStrategy на ринку, привернувши увагу інвесторів та фінансових аналітиків.

Завдяки цьому підходу, MicroStrategy не лише зберігає свої фінансові активи, але й демонструє інноваційне мислення, що сприяє зміцненню її позицій як лідера в галузі аналітичних програмних рішень.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Увага з боку Джорджа Сороса

Правильно обрана бізнес-стратегія дозволила залучити великі інвестиції. Зокрема, у першому кварталі 2024 року залучила $257 млн від фонду, заснованого інвестором Джорджем Соросом, Soros Fund Management.

Зазначимо, що за останній рік курс акцій MicroStrategy зріс приблизно на 500%.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024