Біткоїн-резерви бірж на трирічному мінімумі

Біткоїн-резерви бірж на трирічному мінімумі

Загальний баланс торговельних майданчиків знизився до 2,8 млн біткоїнів.

Біткоїн-резерви на біржах знизились до позначки 2,8 млн біткоїнів, що відповідає трирічному мінімуму. Про це повідомляє Cointelegraph, посилаючись на дані аналітичного сервісу CryptoQuant.

Низький рівень біржових резервів вказує на слабкий тиск з боку продавців і відносно низьку пропозицію, доступну для купівлі. Аналітики з’ясували, що наразі на біржах залишилося 2 825 703 біткоїнів. Протягом січня 2024 року біржовий баланс коливався на рівні 3 039 000 BTC.

Які фактори чинять тиск

Після того, як у січні 2024 року в США затвердили біржові біткоїн-фонди, накопичення активів такими компаніями, як BlackRock, створило додатковий тиск на пропозицію на ринку біткоїнів.

У травні 2024 року щомісячні надходження у фонди цифрових активів досягли $2 млрд, в основному завдяки припливу коштів в інвестиційні фонди та продукти, пов'язані з біткоїном. Згідно зі звітом Coinshares Weekly Fund Flows від 17 червня, біткоїн-інвестиційні фонди володіють майже $73 млрд у біткоїнах по всьому світу.

Однак у цьому ж звіті також повідомляється, що за останній час, інвестиційні біткоїн-фонди зафіксували щотижневий відтік коштів на суму $621 млн.

Однак галузеві експерти, такі як генеральна директорка Franklin Templeton Дженні Джонсон, вважають, що інституційне прийняття біткоїна ще не в повному розпалі. Якщо прогноз Джонсон виявиться вірним, інституційний капітал продовжить вливатися в біткоїн, створюючи додатковий тиск на низьку пропозицію обміну в найближчі місяці.

Крім того, пропозицію біткоїна додатково обмежує зменшення винагороди за майнінг блоків після того, як у квітні 2024 року відбувся халвінг.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли на біржах закінчаться біткоїни

У квітні експерти CryptoQuant прогнозували, що запасів біткоїнів біржам вистачить лише на найближчі дев’ять місяців. Ці прогнози базувались на тому, що загальнодоступні резерви бірж скоротилися більш ніж на 800 000 ВТС.

Результати розрахунків за моделлю Stock-to-Flow (S2F), яка демонструє співвідношення використання активу до його запасів, показують: після халвінгу коефіцієнт Біткоїна S2F досягне 112 пунктів. Це майже вдвічі перевищує 60 пунктів S2F для золота. Таким чином, до січня 2025 року BTC стане дефіцитнішим товаром, ніж найпопулярніший дорогоцінний метал.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024