На продовольчому ринку Лондона можна розрахуватися біткоїнами

На продовольчому ринку Лондона можна розрахуватися біткоїнами

Успішно впровадили біткоїн-платежі на Tooting Market місцеві біткоїн-ентузіасти за підтримки компанії Bridge 2 Bitcoin.

На продовольчому ринку Великої Британії Tooting Market, який розташовується у південному Лондоні, почали приймати біткоїни. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Успішно впровадили біткоїн-платежі на ринку місцеві біткоїн-ентузіасти на чолі з Хешлі Джайлзом. За підтримки британської компанії Bridge 2 Bitcoin, що займається розробкою циркулярної економіки на основі біткоїна, вісім торговців, включаючи ресторани, бари та магазин вінілових платівок, почали приймати BTC з 18 червня 2024 року.

У цій події взяли участь відомі члени Біткоїн-спільноти та організації, такі як CommerceBlock, Mercury Layer, CoinShares, Civkit, розробники Bitcoin Core, Pleb Underground та Lightning Network.

Біткоїн-перспективи у Великій Британії

За словами ентузіастів, Tooting Market так само, як Ель-Зонте у Сальвадорі, може також стати меккою для прийняття Біткоїна у Великій Британії, сприяючи ширшому прийняттю і використанню цього активу по всій країні. Ринок знаходиться на перетині традицій і сучасних інновацій, ілюструючи, як місцеві громади можуть сприяти впровадженню нових технологій, таких як Біткоїн.

Таке поєднання історичного шарму і передових фінансів може стати прецедентом для ринків в інших регіонах.

Tooting Market був заснований у 1930 році, отримав такі нагороди, як «Найкращий невеликий критий ринок» на премії Great British Market Awards 2017 року, а також увійшов до списку «Улюблених маловідомих районів у найбільших містах світу» за версією Lonely Planet.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Розвиток Біткоїн-індустрії у Великій Британії

Біткоїн-індустрія розвивається у Великій Британії доволі швидко. Прикладом цього може стати старт торгів біткоїн-продуктами (ETP) від компанії WisdomTree на Лондонській фондовій біржі (LSE) 28 травня.

Після того, як Управління з фінансового регулювання та нагляду (FCA) Великої Британії затвердило лістинг біткоїн-фонду, глава WisdomTree в Європі Алексіс Маріноф назвав це рішення «значним кроком вперед для індустрії» у визнанні біткоїна як класу активів для інвестування.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024