Ходлери не продають монети попри волатильність

Ходлери не продають монети попри волатильність

Довгострокові власники залишаються лояльними до головного цифрового активу.

Більшість власників біткоїнів утримують власні позиції, а їхні нереалізовані прибутки сягають 120%. Про це свідчать дані Glassnode.

Настрої на ринку вказують на фазу консолідації, а не панічного розпродажу серед інвесторів. У звіті Glassnode зазначається, що хоча ціна біткоїна була відносно стабільною, серед трейдерів переважає відчуття «нудьги та апатії». Ці настрої різко контрастують із зовнішніми реакціями на короткострокові коливання цін, де переважає занепокоєння щодо рівнів підтримки й потенційного подальшого падіння.

Ходлери не продають монети попри волатильність
Індикатор MVRV. Джерело: Glassnode.

У цілому аналіз Glassnode показує, що ринок біткоїна характеризується стабільністю і впевненістю серед довгострокових власників. Це свідчить про те, що, попри періодичні падіння, учасники залишаються оптимістичними щодо подальших перспектив.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке стратегія Hodl

Стратегія Hodl передбачає утримання біткоїна у довгостроковій перспективі, ігноруючи короткострокову волатильність цін і ринкові коливання. Інвестори вірять у довгостроковий потенціал активу і вирішують тримати свої монети під час ринкових злетів і падінь.

Утримуючи BTC, інвестори уникають прийняття емоційних рішень, викликаних короткостроковими ринковими рухами, які часто можуть призвести до продажу під час падінь або купівлі на піках.

Фінансові результати ходлерів

На початку червня усі довгострокові власники біткоїна (ті, хто володіє монетами щонайменше пів року) почали отримувати нереалізовані прибутки. Це стало можливим після того, як курс біткоїна перевищив $70 000.

Більшість короткострокових власників (ті, хто придбав монети менш ніж пів року тому) також отримують нереалізовані прибутки, хоча й менші за обсягом. Реалізована ціна для цієї групи біткоїнерів становить $64 000.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024