Усі ходлери BTC вийшли «у плюс»

Усі ходлери BTC вийшли «у плюс»

Довгострокові власники біткоїна отримують стабільні прибутки незалежно від моменту входу у ринок.

Усі довгострокові власники біткоїна (ті, хто володіє монетами щонайменше пів року) зараз мають нереалізовані прибутки. Про це повідомляє Glassnode із посиланням на дані блокчейну.

Останніми тижнями лише ті власники монет, які придбали їх на піку попереднього циклу (близько $69 000), отримували нереалізовані збитки. Але після того, як біткоїн закріпився вище $70 000, абсолютно всі біткоїнери, хто утримує монети пів року чи більше забезпечили собі зростання капіталу.

Більшість короткострокових власників (ті, хто придбали монети менш ніж пів року тому) також отримують нереалізовані прибутки, хоча й менші за обсягом. Реалізована ціна для цієї групи біткоїнерів становить $64 000. Тобто їхні прибутки становлять у середньому близько 10%.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке стратегія Hodl

Стратегія Hodl передбачає купівлю та утримання біткоїна протягом тривалого періоду, незалежно від волатильності ринку та цінових коливань. Багато ходлерів взагалі не продають монети за фіат, а лише купують товари й послуги напряму за біткоїни.

Історичні тренди вже не раз доводили доцільність цієї стратегії. Попри короткострокову волатильність та ведмежі ринки, біткоїн завжди не просто відновлював попередні позиції, а й оновлював історичні максимуми. Ще однією перевагою Hodl є простота цього підходу порівняно з трейдингом чи іншими інвестиційними стратегіями.

Накопичення монет ходлерами

У період з березня по травень тривав період часткової фіксації прибутку й розпродажу біткоїнів певними ходлерами. За три місяці їхні сукупні резерви впали на 933 000 BTC. Проте наприкінці травня цей період добіг свого кінця й довгострокові власники повернулися до накопичення монет. Уже за тиждень біткоїн знову перевищив $70 000.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024