Ходлери припинили витрачати біткоїни

Ходлери припинили витрачати біткоїни

Період тимчасового розпродажу монет і фіксації прибутку вже завершився.

Довгострокові власники біткоїна повернулися до накопичення монет після періоду розпродажу, що тривав з березня по травень 2024 року. Про це свідчать дані Glassnode.

Дані блокчейну вказують на те, що ходлери вирішили зафіксувати частину прибутку після оновлення історичного максимуму у березні (вище за $73 000). Загалом їхні резерви знизилися на 933 000 BTC від локально піка.

Ходлери припинили витрачати біткоїни
Резерви довгострокових власників. Джерело: соцмережа Х.

Тим часом курс біткоїна перебував у боковому діапазоні. Але останніми днями процес розпродажу монет зупинився. Ходлери поступово повертаються до повторного накопичення монет в очікуванні поновлення бичачого ралі та оновлення історичних максимумів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Стратегії ходлерів

Дані блокчейну свідчать про те, що є дві групи ходлерів. Деякі довгострокові власники прагнуть взагалі не продавати біткоїни (максимум – витрачати їх напряму на товари й послуги). Але інші частково продають монети на локальних піках, а потім викупають на локальних мінімумах.

Друга стратегія може потенційно бути більш прибутковою, але вона також пов’язана з додатковим ризиком. Якщо періоди зростання та падіння курсу визначені невірно, то можна зазнати значних збитків. У будь-якому разі стратегії ходлерів безпосередньо впливають на динаміку попиту й пропозиції на ринку.

Купівля на падінні

Ходлери активізували купівлю монет після корекції біткоїна до $63 000. Довгострокові власники переказали сукупно $1,7 млрд на «накопичувальні» адреси у квітні. Проте період фіксації прибутку остаточно завершився лише наприкінці травня цього року. Така ситуація створює умови для домінування биків на ринку у наступні місяці.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024