Core Scientific відмовила у поглинанні стартапу Coreweave

Core Scientific відмовила у поглинанні стартапу Coreweave

Майнінгова компанія відхилила неочікувану пропозицію про викуп у розмірі $5,75 за акцію.

Одна з найбільших у світі майнінгових компаній Core Scientific 3 червня відхилила несподівану і небажану пропозицію про викуп від стартапу Coreweave, який працює у галузі штучного інтелекту (ШІ). Про це йдеться на сайті майнера.

Coreweave зробив майнінговій компанії пропозицію про викуп у розмірі $5,75 за акцію. Своєю чергою рада директорів Core Scientific розглянула її та відхилила через надто низьку оцінку. Перед цим компанії підписали низку угод про співпрацю.

«Рада директорів оцінила перспективи зростання компанії та потенціал створення вартості в короткостроковій і довгостроковій перспективі, в тому числі й у зв'язку з раніше оголошеними угодами з CoreWeave і даною пропозицією. Рада вирішила, що пропозиція CoreWeave значно недооцінює компанію», - йдеться в офіційній відповіді Core Scientific.

Про угоди з CoreWeave

Пропозиція про викуп послідувала за низкою довгострокових ділових угод між двома компаніями, остання з яких дозволила CoreWeave орендувати 18% інфраструктури Core Scientific на 12-річний період.

Прагнучи диверсифікувати потоки доходів, Core Scientific підписала договір оренди з CoreWeave у березні 2023 року, погодившись здати в оренду один зі своїх дата-центрів третього рівня компанії, що займається штучним інтелектом і хмарними обчисленнями,

Цей дата-центр, розташований в Остіні, штат Техас, надає Coreweave 16 МВт потужності для запуску високопродуктивних обчислювальних ШІ-послуг.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Фінансовий стан Core Scientific

Core Scientific змогла оговтатись від банкрутства та наростити прибутки у першому кварталі 2024 року. Її сукупний дохід за цей період склав $179,3 млн, що на $58,6 млн більше, ніж за аналогічний у 2023 році.

Майнер також зафіксував значне зростання чистого прибутку до $210,7 млн порівняно з чистим збитком у розмірі $400 000 у першому кварталі 2023 року. Це значною мірою пов'язано з прибутком від зобов'язань і скороченням витрат на фінансування за Главою 11.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024