Semler Scientific додатково придбала 247 біткоїнів

Semler Scientific додатково придбала 247 біткоїнів

Компанія збирається залучити ще $150 млн від продажу цінних паперів, частина з яких піде на купівлю BTC.

Виробник медичного обладнання Semler Scientific, який обрав Біткоїн-стратегію, придбав додатково 247 біткоїнів на $17 млн. Про це повідомляє Cointelegraph.

«(Це підкреслює) нашу думку, що біткоїн є привабливою інвестицією і може слугувати надійним засобом збереження вартості. Ми продовжимо реалізовувати нашу стратегію придбання біткоїнів за готівку», - розповіли представники компанії.

Semler Scientific також поділилась, що збирається залучити ще додатково близько $150 млн, частина з яких піде на придбання біткоїнів. Станом на сьогодні компанія вже володіє 828 біткоїнами на суму понад $58,5 млн.

«Ми маємо намір використовувати чисті надходження від продажу будь-яких цінних паперів, запропонованих в рамках цього проспекту емісії, в першу чергу для загальних корпоративних цілей, включаючи придбання біткоїнів», - зауважили у фірмі.

Про Біткоїн-стратегію компанії

У заяві від 6 червня генеральний директор компанії Дуг Мерфі-Чуторян сказав, що інвестиційна стратегія Semler Scientific, в основі якої біткоїн, стала пріоритетом компанії на рівні з її медичним бізнесом.

В компанії наголосили, що біткоїн, який зараз є основним казначейським резервним активом Semler, може слугувати «розумним хеджуванням інфляції та безпечною гаванню в умовах глобальної нестабільності».

У фірмі додали, що «не планують купувати інші криптовалютні активи, окрім біткоїна».

Акції Semler (SMLR) підскочили на 30% на новинах про покупку 28 травня. Однак цього разу вони зменшились від пікових значень на 2,5% до $29,13, показують дані Google Finance.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще компанії підтримують Біткоїн-стратегію

Окрім Semler Scientific останнім часом все більше компаній обирають бізнес-стратегію, в основі якої лежить біткоїн. Однією з таких є японська інвестиційна фірма Metaplanet. Вона прийняла біткоїн як основний казначейський актив. Нещодавно компанія купила додатково 19,87 BTC, таким чином у резерві накопичилось 117,7 біткоїнів, які наразі оцінюються приблизно в $7,3 млн.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024