Robinhood хоче купити за $200 млн біржу Bitstamp

Robinhood хоче купити за $200 млн біржу Bitstamp

В разі успіху таке поглинання може посилити конкуренцію на ринку цифрових валют.

Брокерська платформа Robinhood оголосила про плани придбати біткоїн-біржу Bitstamp за $200 млн. Про це пише Reuters.

Таким чином Robinhood прагне розширити свою глобальну присутність і залучити інституційних клієнтів за допомогою нових пропозицій. Очікується, що угода на суму $200 млн буде закрита в першій половині 2025 року. Barclays Capital і Galaxy Digital проконсультували Robinhood і Bitstamp щодо цього питання.

«Придбання Bitstamp є важливим кроком у розвитку нашого бізнесу. Глобальна біржа Bitstamp, якій довіряють, продемонструвала стійкість до ринкових циклів... Завдяки цій стратегічній комбінації ми маємо кращі можливості для розширення нашої присутності за межами США і залучення інституційних клієнтів до Robinhood», - сказав генеральний директор Robinhood Crypto Йоганн Кербрат.

Після продажу на посаді генерального директора Bitstamp залишиться Джей Бі Графтіо, як і решта працівників торгового майданчика.

Угода може посилити конкуренцію на ринку цифрових валют, оскільки міжнародна експансія Robinhood може забрати більшу частку ринку у таких компаній, як Coinbase, яка також прагне розвиватися за межами Північної Америки.

Що відомо про Bitstamp

Британська Bitstamp є однією з найстаріших біткоїн-бірж, вона була заснована у 2011 році та швидко стала однією з найбільших в Європі. Наразі вона пропонує спотову торгівлю біткоїнами та криптовалютами.

Це також одна з найбільш регульованих бірж на ринку, яка має понад 50 ліцензій та реєстрацій у всьому світі. Вона також проходить регулярні аудиторські перевірки глобальною аудиторською фірмою з «Великої четвірки».

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Бізнес Robinhood у Європі

Наприкінці 2023 року Robinhood змогла запустити застосунок для торгівлі акціями у Великій Британії, а потім запустила свої біткоїн-послуги й для інших клієнтів з Європи.

Новий застосунок стягує нульову комісію за торгівлю, а клієнти щомісяця отримуватимуть відсоток від свого торговельного обсягу в біткоїнах.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024