У Fidelity радять інвестувати у біткоїн

У Fidelity радять інвестувати у біткоїн

Метт Хорн вважає, що 5% у портфелі буде достатньо, щоб мінімізувати ризики.

Інвестори повинні виділити хоча б невелику частину своїх портфелів для біткоїна, незалежно від своїх вподобань. Про це заявив керівник відділу стратегій цифрових активів Fidelity Investments Метт Хорн, передає CNBC.

Хорн натякнув на проблему складності аналізу, з якою стикаються багато традиційних інвесторів і керуючих активами, коли мова йде про інвестиції в біткоїн і ринок цифрових активів

«Це складно, тому що багато професійних інвесторів здатні моделювати кожен клас активів, враховуючи обсяг даних, які є під рукою. З цифровими активами у вас немає такої розкоші... і я думаю, що це нормально», - зауважив Хорн.

Аналітик Fidelity пояснив, що під невеликою часткою має на увазі від 1 до 5%. Цього буде досить, щоб мінімізувати ризик, якщо біткоїн впаде до нуля, але достатньо, щоб отримати вигоду від цифрової валюти.

Зацікавленість з боку інституціоналів

Коментарі Хорна відображають підвищений інтерес з боку інституційних інвесторів і керуючих фондами до біткоїна і криптовалют – технологій, які до недавнього часу багато великих фінансових установ спочатку відкидали або списували з рахунків.

Інституційний інтерес до біткоїна та інших цифрових активів різко зріс після схвалення спотових біржових фондів біткоїна в США в січні 2024 року, що призвело до зростання курсу цього активу до понад $70 000 за монету.

Згідно з останнім звітом Coinshares «Потоки фондів цифрових активів», за останній тиждень травня у біткоїн-фонди надійшло $148 млн, а загальний місячний приплив коштів лише у травні становив майже $2 млрд.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто зробив найбільші інвестиції

Майже $2 млрд вклала у спотові біткоїн-фонди (ETF) компанія з управління активами Millennium Management. Відтак, фірма інвестувала $844 млн в IBIT від BlackRock, $45 млн в ARKB від Ark Invest 21Shares, $45 млн у BITB від Bitwise, $202 млн у GBTC від Grayscale та $806 млн у FBTC від Fidelity.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024