Millennium Management інвестувала у біткоїн-фонди $2 млрд

Millennium Management інвестувала у біткоїн-фонди $2 млрд

Найбільше компанія вклала у біткоїн-ETF від BlackRock – $844 млн.

Компанія з управління активами Millennium Management інвестувала майже $2 млрд у спотові біткоїн-фонди (ETF). Ця інформація була оприлюднена у звіті до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), повідомляє Bitcoin Magazine.

Фірма повідомила, що інвестиції склали загалом $1,9 млрд: $844 млн в IBIT від BlackRock, $45 млн в ARKB від Ark Invest 21Shares, $45 млн у BITB від Bitwise, $202 млн у GBTC від Grayscale та $806 млн у FBTC від Fidelity.

Значні інвестиції Millennium Management були зроблені всього через день після того, як Інвестиційна рада штату Вісконсин (SWIB) розкрила інформацію про свої активи у розмірі майже $100 млн у спотовому біткоїн-фонді BlackRock (IBIT) і $62 млн у біткоїн-фонді Grayscale (GBTC).

Популярність спотових біткоїн-фондів

Хвиля інституційного інтересу підкреслює тенденцію серед великих фінансових установ включати біткоїн-ETF у свої портфелі.

Останнім часом все більше компаній вказують у своїх звітах про наявність у них біткоїн-ETF. Це не лише інвестиційні компанії, такі як Millennium та SWIB, але й традиційні фінансові гіганти, такі як JPMorgan Chase. Цей найбільший американський банк нещодавно розкрив інформацію про свої частки у спотових біткоїн-біржових ETF, зазначивши свою роль маркет-мейкера для цих інвестиційних інструментів.

Ця тенденція свідчить про ширше визнання та інтеграцію біткоїна в основні фінансові ринки.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Яка ситуація на ринку

Нещодавно на американському ринку спотових біржових біткоїн-фондів (ETF) знову спостерігався позитивний тренд. Зокрема 13 травня було зафіксовано сукупний чистий приплив коштів у розмірі $66 млн.

Щодо показників одноденного чистого притоку, лідером тут став біткоїн-фонд Fidelity Wise Origin, який залучив $38,57 млн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024