Майкла Сейлора оштрафували на $40 млн

Майкла Сейлора оштрафували на $40 млн

Мільярдер та заснована ним компанія погодилися сплатити штраф для врегулювання судового позову.

Біткоїн-інвестор Майкл Сейлор і заснована ним компанія MicroStrategy погодились виплатити $40 млн для врегулювання судового позову через ухилення від сплати податків, поданого генеральним прокурором Вашингтона. Про це повідомляє CNBC.

За даними прокуратури, з 2005 по 2021 рік Сейлор нібито ухилився від сплати понад $25 млн податку на прибуток в окрузі Колумбія, видаючи себе за мешканця штатів з нижчими податковими ставками, таких як Флорида і Вірджинія. Справжньою домівкою Сейлора, як стверджується в позові, був пентхаус у Вашингтоні.

Генеральний прокурор округу Колумбія звинуватив як Сейлора, так і MicroStrategy в ухиленні від сплати податків, стверджуючи, що фірма допомогла своєму засновнику приховати місце проживання в штаті, щоб він міг уникнути сплати вищих податків на прибуток.

MicroStrategy також нібито не сплачувала корпоративні податки, які повинні сплачувати компанії, що наймають на роботу резидентів округу Колумбія, серед яких Сейлор був лише одним з декількох.

Початковий позов проти Сейлора був поданий у 2022 році колишнім генеральним прокурором округу Колумбія Карлом Расіном. У ньому йшлося, що у 2021 році Сейлор ухилявся від сплати податків.

Це зацікавило Генеральну прокуратуру, яка зрештою провела власне розслідування і висунула цивільні звинувачення.

Якою нерухомістю володіє Майкл Сейлор

Згідно зі свідченнями генерального прокурора, Сейлор жив в одному і тому ж багатоквартирному будинку з видом на набережну Джорджтауна щонайменше з 2005 року.

Але з 2006 по 2008 рік Сейлор купив також ще три квартири в окрузі Колумбія, які згодом об'єднав в єдиний комплекс, названий ним «Тригейт». Під час ремонту з 2011 по 2015 рік Сейлор нібито мешкав на своїх яхтах, пентхаусі і ще на одній квартирі у вашингтонському районі Адамс Морган.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Арешти через несплату податків

На підставі кримінальних звинувачень з боку Міністерства юстиції США в ухиленні від сплати податків та поданні неправдивих податкових декларацій нещодавно був заарештований також бізнесмен Роджер Вер.

А саме, в обвинувальному акті стверджується, що Вер надав неправдиву або оманливу інформацію юридичній фірмі та оцінювачу, приховуючи справжню кількість біткоїнів, що належали йому та його компаніям. Це призвело до підготовки та подання неправдивих податкових декларацій, які значно занизили вартість компаній та їхніх біткоїн-активів.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024