Університет Остіна зберігатиме біткоїни

Університет Остіна зберігатиме біткоїни

Ініціатива має на меті зібрати $5 млн у біткоїнах та утримувати їх щонайменше п’ять років.

Університет Остіна (UATX) домовився з кастодіальною компанією Unchained про розміщення біткоїнів у довгостроковій перспективі. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Генеральний директор і співзасновник Unchained Джозеф Келлі розповів про своє захоплення, коли побачив як розвивається університет. Він також пожертвував власні 2 BTC на запуск цієї ініціативи.

«Я бачив цінності, які організація покладає на свободу слова і створення сучасного академічного закладу, інтегрованого з ринком, і я радий зіграти свою роль в тому, щоб допомогти університету зробити біткоїн частиною своєї довгострокової стратегії», - сказав Келлі.

Ініціатива має на меті зібрати $5 млн у біткоїнах для університетського фонду, при цьому університет зобов'язується утримувати BTC щонайменше п'ять років. Кошти фонду будуть зберігатися й управлятися компанією Unchained, провайдером фінансових біткоїн-послуг.

Партнерство також має на меті об'єднати UATX з Біткоїн-спільнотою, співпрацюючи над запланованими заходами, такими як спільні маркетингові кампанії, заходи, гостьові лекції та дебати.

«Пожертвування університетів спрямовані на допомогу студентам, а біткоїн надає унікальну можливість для просування зобов'язань UATX щодо виховання майбутніх поколінь лідерів та новаторів», - зауважив доцент Центру економіки, політики та історії Томас Хоган.

Заснована у 2016 році, Unchained наразі управляє понад $6 млрд у біткоїнах, допомагаючи тисячам приватних осіб та компаній зберігати власні біткоїн-ключі за допомогою моделі спільного зберігання.

Біткоїн у житті університетів

В останні роки багато університетів у всьому світі почали активно визнавати значущість біткоїна та пов'язаних з ним технологій, інтегруючи їх у навчальні програми, дослідження та інвестиційні стратегії. Наприклад, у Массачусетському технологічному університеті (MIT) є спеціалізовані курси та дослідницькі групи, присвячені вивченню цифрових валют і блокчейн-технологій. Для студентів Ратгерського університету також нещодавно запустили спеціальний курс присвячений Біткоїну.

Крім того, все більше університетських та студентських фондів вивчають можливості інвестування у головний цифровий актив. Наприклад, ще на початку весни інвестиційний фонд Blyth Fund, керуючий пожертвуваннями Стенфордського університету, виділив 7% свого портфеля на інвестиції в біткоїн.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Програми для студентів

Спеціально для студентів некомерційна організація Generation Bitcoin запустила ініціативу Bitcoin Students Network (BSN), мета якої розширення можливостей вивчати та працювати з Біткоїном.

Мережа пропонує різноманітні можливості для студентів, серед яких створення або розвиток університетських Біткоїн-клубів, доступ до освітніх і робочих перспектив, а також зв'язки з однодумцями в межах Біткоїн-спільноти.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024