Кількість ненульових біткоїн-адрес перевищила 52 млн

Кількість ненульових біткоїн-адрес перевищила 52 млн

Загалом з 2020 року екосистема Біткоїна збільшилась на 11 млн нових адрес.

Кількість біткоїн-адрес з позитивним балансом перевищила 52,5 млн, що свідчить про позитивні ринкові тренди та адаптацію користувачів. Відповідні дані надав сервіс Glassnode.

Примітно, що періоди цінової волатильності супроводжуються змінами в балансах адрес, що відображає поведінку інвесторів.

Кількість ненульових біткоїн-адрес перевищила 52 млн
Статистика адрес з позитивним балансом. Джерело: Glassnode

З 2020 року екосистема Біткоїна збільшилась на близько 11 млн нових адрес з ненульовим балансом.

Про що каже статистика

Збільшення кількості адрес з ненульовим залишком у мережі Біткоїна свідчить про дедалі більшу популярність і прийняття біткоїна як засобу заощадження та інвестиційного активу. Це також вказує на ширше розповсюдження біткоїна серед нових користувачів, які починають зберігати свої кошти в ньому.

Така динаміка може бути результатом підвищеного інтересу до біткоїна як альтернативи традиційним фінансовим інструментам, а також все більшого усвідомлення його переваг, таких як децентралізація, захист від інфляції й висока ліквідність. Загалом, зростання кількості адрес з ненульовим балансом є позитивним індикатором здоров'я та розвитку Біткоїн-екосистеми.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Яка ситуація з біткоїнами довгострокових власників

Останнім часом ходлери повертаються до накопичення монет після періоду розпродажу, що тривав з березня по травень 2024 року. Відповідно до даних аналітичних сервісів, довгострокові власники біткоїнів вирішили зафіксувати частину прибутку після оновлення історичного максимуму у березні (вище за $73 000). Загалом їхні резерви знизилися на 933 000 BTC від локально піка.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024