Медична компанія Semler Scientific купила 581 BTC

Медична компанія Semler Scientific купила 581 BTC

Її керівництво вирішило використати біткоїн у якості основного резервного активу.

Медична технологічна компанія Semler Scientific купила 581 BTC загальною вартістю $40 млн. Про це йдеться на офіційному сайті фірми.

В компанії зазначили, що біткоїни було обрано основним резервним активом, оскільки це «надійний засіб заощадження та приваблива інвестиція».

Голова ради директорів компанії Ерік Семлер вважає, що «цифрова архітектурна стійкість» головного цифрового активу робить його кращим за золото, ринкова вартість якого більша приблизно в 10 разів.

«Зараз біткоїн – великий клас активів ринковою вартістю понад $1 трлн. Ми вважаємо, що він має унікальні характеристики рідкісного та обмеженого активу, здатного послужити прийнятним захистом від інфляції та безпечним притулком в умовах глобальної нестабільності», — зазначив він.

Голова компанії також зауважив, що зараз відбувається глобальне прийняття біткоїна інституціональними організаціями завдяки вдалому запуску спотових біткоїн-фондів (ETF) у січні цього року.

«Ці фонди повідомили про чисті притоки на суму понад $13 млрд, згенерованих майже 1000 установ, включаючи глобальні банки, пенсійні фонди, ендаументи та зареєстровані інвестиційні консультанти. Встановлено, що понад 10% усіх біткоїнів зараз належать інституціоналам», - наголосив Семлер.

Що відомо про компанію Semler Scientific

Semler Scientific, Inc. є публічною компанією, яка спеціалізується на розробці та маркетингу інноваційних медичних продуктів і послуг, призначених для підвищення клінічної ефективності та результативності роботи медичних працівників.

Вона була створена у 2007 році доктором Гербертом Семлером.

Компанія стверджує, що рада директорів та вище керівництво приділили значний час вивченню можливих способів використання своїх грошових резервів, включаючи придбання BTC. Після оцінки різних варіантів компанія дійшла висновку, що інвестиції у біткоїни є найвигіднішим використанням їх надлишкових коштів.

Після того, як стало відомо про інвестування Semler Scientific, її акції, які торгуються на біржі Nasdaq, виросли на 28% на початку торгових сесій у вівторок.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Які ще компанії переводять резерви у біткоїни

Прийняла біткоїн як основний казначейський актив також і японська публічна інвестиційна компанія Metaplanet. Нещодавно вона купила додатково 19,87 BTC, таким чином у резерві накопичилось 117,7 біткоїнів, які наразі оцінюються приблизно в $7,3 млн.

Біткоїн-активи японської компанії зараз складають приблизно 33% її загальної ринкової капіталізації.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024