Чверть швейцарських банків пропонують клієнтам біткоїн-послуги

Чверть швейцарських банків пропонують клієнтам біткоїн-послуги

Відповідне дослідження провів Університет прикладних наук Люцерна.

Понад чверть швейцарських банків пропонують клієнтам доступ до біткоїн-інвестицій або планують створити такі послуги у найближчому майбутньому. Відповідне дослідження провів Університет прикладних наук Люцерна (HSLU), передає Swissinfo.ch.

Згідно з дослідженням, більшість банків покладаються на сторонні компанії для надання технічної підтримки цих послуг. Через те, що курс BTC останніми днями знову зростає, вже близько 28% швейцарських банків пропонують своїм клієнтам можливість інвестувати або зробити це у найближчій перспективі.

Банки з державною підтримкою демонструють особливий апетит до додавання відповідних послуг до своїх пропозицій. Кантональні банки Цуга, Санкт-Галлена і Люцерна та банківський підрозділ Пошти Швейцарії нещодавно запустили свої біткоїн- пропозиції. Онлайн-банк Swissquote і регіональний банк Valiant вже деякий час також привертають увагу біткоїн-клієнтів, а чотири інші фінансові установи мають відповідні плани.

«Банки, схоже, бачать потенціал у криптовалютних інвестиціях. У центрі уваги вже не лише заможні клієнти, але й дедалі більше широка клієнтура. Банки вважаються більш надійними, ніж криптовалютні біржі, і можуть надавати додаткові банківські послуги», - стверджує автор дослідження Фелікс Бушор.

Крім того, деякі з фінансових установ також готові інвестувати значні кошти в розвиток експертизи, систем і процесів, пов'язаних з блокчейном. Це супроводжується переконанням, що саме ця технологія допоможе сформувати майбутнє банківського бізнесу.

Тим часом у банківському світі існує ще досить високий відсоток скептицизму щодо цифрових валют. Десь дві третини опитаних банків не мають криптовалютних пропозицій і не планують їх запроваджувати.

Чому банки цікавляться біткоїном

Банки починають цікавитися біткоїном через зростаючий попит з боку клієнтів, потенціал для інновацій у фінансових послугах і можливості диверсифікації своїх інвестиційних портфелів. Біткоїн стає все більш визнаним як легітимний фінансовий актив, що стимулює банки розглядати його як частину своєї стратегії розвитку.

Використання біткоїна може допомогти банкам запропонувати нові продукти та послуги, такі як зберігання цифрових активів або проведення міжнародних платежів з нижчими витратами і швидшими термінами.

Крім того, біткоїн може служити засобом хеджування проти інфляції та економічної нестабільності, що є важливим для фінансових установ. Залучення до ринку біткоїна дозволяє банкам залишатися конкурентоспроможними і відповідати на сучасні виклики та потреби своїх клієнтів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Центробанк Швейцарії заохочують до накопичення біткоїнів

Окрім звичайних банків, до накопичування біткоїнів намагаються залучити і центральний банк Швейцарії. Так, з кінця квітня неурядова організація 2B4CH взялася за збір 100 000 підписів для проведення референдуму щодо додання BTC до золотовалютних резервів.

Ініціатива покликана захистити «суверенітет і нейтралітет» Швейцарії та зміцнити її незалежність від Європейського центрального банку.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024