Швейцарський нацбанк заохочують до накопичення BTC

Швейцарський нацбанк заохочують до накопичення BTC

Біткоїнери вважають, що у такий спосіб можна забезпечити належну фінансову стабільність у країні.

Швейцарська неурядова організація 2B4CH збирає 100 000 підписів для проведення референдуму щодо додання BTC до золотовалютних резервів центробанку Швейцарії. Про це повідомляє активіст Ремо Ухерек.

Ініціатива покликана захистити «суверенітет і нейтралітет» Швейцарії та зміцнити її незалежність від Європейського центрального банку. Президент торгової платформи Bitcoin Suisse Лузіус Майссер та засновник 2B4CH Ів Беннаїм спільно працюють над цією ініціативою.

Вони вважають, що включення біткоїна в резерви Швейцарського нацбанку зміцнить нейтралітет країни й стане альтернативою традиційним фінансовим інструментам, таким як німецькі державні облігації. На майбутній зустрічі з керівництвом центробанку 26 квітня Майссер матиме час на виступ, щоб представити свою позицію.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Про організацію 2B4CH

2B4CH – це некомерційний аналітичний центр, що базується у Швейцарії. Він займається вивченням та прискоренням впровадження біткоїна. Організація має на меті сприяти розумінню та інтеграції технології блокчейн у суспільстві, економіці та уряді.

2B4CH просуває роль біткоїна у захисті фінансового суверенітету та нейтралітету Швейцарії. Засновник і голова аналітичного центру Ів Беннаїм очолює такі ініціативи, як внесення змін до швейцарської конституції, щоб включити біткоїн до резервів Національного банку Швейцарії.

Мер-біткоїнер

Найвідомішим містом Швейцарії з впровадження й використання BTC стало Лугано. У квітні 2024 року мером знову обрали Мікеле Фолетті, відомого своєю лояльністю до Біткоїна. Генеральний директор емітента стейблкоїнів Tether Паоло Ардоїно привітав Фолетті з переобранням на посаду мера Лугано і зауважив, що місто зараз «знаходиться у надійних руках».

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024