Marathon Digital навчить Кенію майнити

Marathon Digital навчить Кенію майнити

Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією.

Кенія підписала угоду з майнінговою компанією Marathon Digital Holdings про монетизацію недовикористаних енергетичних ресурсів країни. Про це написав генеральний директор Marathon Фред Тіль на X.

«Кенія займає особливе місце в історії цифрових валют, оскільки вона є батьківщиною M-PESA (фінансова послуга для мобільних телефонів. – Ред.), яка у 2007 році стала одним з перших способів для людей в Кенії, а тепер і по всій Африці, передавати кошти в цифровому вигляді за допомогою кредитів на мобільні телефони. Сьогодні десятки мільйонів людей по всій Африці використовують M-PESA для безготівкових грошових переказів. Marathon пишається тим, що бере участь у наступному етапі», – заявив Тіль.

Раніше цього місяця Кенія та Marathon Digital Holdings започаткували партнерство, а президент Вільям Руто підтвердив, що Marathon проводить консультації з Національним казначейством та Міністерством енергетики Кенії щодо майнінгу. Ця співпраця має на меті використати енергію Кенії та монетизувати її за допомогою видобутку біткоїнів.

Потенціал Кенії

Кенія має значний потенціал геотермальної енергії, і країна є одним з провідних виробників геотермальної енергії в Африці. Попри це, значна частина виробленої енергії залишається невикористаною. Співпрацюючи з Marathon Digital Holdings, Кенія прагне перетворити цей надлишок на цінний ресурс, отримуючи додатковий дохід і сприяючи підвищенню енергоефективності.

Угода передбачає не лише використання такої енергії для майнінгу, а й спільну розробку технологічних проєктів, які можуть принести користь інфраструктурі та технологічному ландшафту країни.

Президент Руто підкреслив потенційні переваги їхнього партнерства на початку травня цього року, заявивши, що «Кенія - це бізнес». Ефективно використовуючи надлишкову енергію, Кенія може стимулювати свою економіку, створювати робочі місця та позиціювати себе як лідера в галузі сталої енергетики та технологій.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яка ще з африканських країн розвиває майнінг

Окрім Кенії, за розвиток майнінгу взялася й Ефіопія. Уряд цієї країни уклав партнерство з гонконзьким оператором дата-центрів Data Center Service. Зокрема, укладений договір спрямований на створення інфраструктури для видобутку біткоїнів та розроблень у сфері штучного інтелекту в Ефіопії. Вартість проєкту оцінюється у $250 млн.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024