Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів

Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів

Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity.

Американські спотові біржові біткоїн-фонди зафіксували дев'ятий торговий день поспіль чистий приплив коштів, залучивши у четвер, 23 травня, $107,9 млн. Це найдовша серія надходжень у спотові біткоїн- ETF з середини березня, згідно з даними, наданими сервісом SoSoValue.

Лідером притоку знову став фонд IBIT від BlackRock з $89 млн, за ним слідує FBTC від Fidelity, який залучив $19 млн. Спотовий біткоїн-фонд VanEck також повідомив про чистий приплив у $10 млн. Біткоїн-фонди Ark Invest і 21Shares, а також ETF Invesco і Galaxy Digital зафіксували щоденні чисті надходження в розмірі $2 млн.

Конвертований GBTC від Grayscale повідомив про чистий відтік у розмірі $14 млн. Фонди Bitwise, Valkyrie, Franklin Templeton, WisdomTree і Hashdex зафіксували нульовий приплив у четвер.

Разом 11 спотових біткоїн-біржових ETF отримали загальний чистий приплив понад $13,43 млрд з моменту їхнього січневого лістингу. Однак, загальні надходження для 11 біржових ETF залишаються значно нижчими, ніж їхній пік у березні.

Що відбувається з курсом

Згідно з даними сервісу CoinGecko, за останні 24 години ціна біткоїна впала майже на 4% до $67 000. Курс знаходиться під тиском ведмедів, які перекреслили зростання від 20 травня. В цілому трейдери намагаються контролювати ситуацію, поглинаючи спроби ведмедів відмотати назад прибуток цього тижня.

Відповідно до стану цінової динаміки на денному графіку, біткоїн перебуває під тиском спот-курсів. За останній день курс монети знизився більше ніж на 3%, але зріс на 24% за попередній торговий тиждень. Висхідний тренд збережеться до тих пір, поки залишається зона підтримки $66 000 і $68 000.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Плани Grayscale змінити ситуацію

Для збільшення конкурентоспроможності на ринку ETF компанія Grayscale, яка сьогодні управляє біржовим біткоїн-фондом GBTC з комісією у розмірі 1,5%, планує у майбутньому запустити додаткову версію продукту під назвою Bitcoin Mini Trust (BTC Trust), збори якого не мають перевищувати 0,15%. Після випуску паї BTC Trust автоматично будуть розподілені серед власників паїв GBTC.

Крім того, стало відомо, що у Grayscale змінилось керівництво. Замість Міхаеля Зонненшайна, який керував фірмою з 2021 року, її очолить Пітер Мінцберг.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024