Компанія Grayscale змінила керівництво

Компанія Grayscale змінила керівництво

Замість Міхаеля Зонненшайна, який керував фірмою з 2021 року, було призначено Пітера Мінцберга.

Міхаель Зонненшайн 20 травня залишив посаду генерального директора інвестиційної компанії Grayscale, на його місце було призначено Пітера Мінцберга, який очолить фірму з 15 серпня. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Grayscale Investment, оголосила про призначення Пітера Мінцберга на посаду головного виконавчого директора з 15 серпня 2024 року. Водночас Мінцберг також приєднається до ради директорів Grayscale. Він замінить на цій посаді Міхаеля Зонненшайна, який пішов у відставку, щоб зайнятися іншими справами. У проміжний період відповідатиме за керівництво фірмою фінансовий директор Grayscale Едвард МакГі.

Засновник і генеральний директор Digital Currency Group (DCG) Баррі Сілберт подякував Зонненшайну за вклад у розвиток компанії.

«Міхаель приєднався до Grayscale у 2014 році та обійняв посаду генерального директора у 2021 році. Він керував Grayscale від $60 млн до більше ніж $30 млрд активів під управлінням, а також при ньому компанія історично перемогла в суді Комісію з цінних паперів і бірж, яка дозволила Grayscale вивести перший спотовий біткоїн- ETF на NYSE Arca поряд з найбільшими гравцями у традиційних фінансах. Тож ми бажаємо йому всього найкращого», – сказав Сілберт.

Що треба знати про Пітера Мінцберга

Пітер Мінцберг має більш ніж 20-річний досвід роботи у провідних світових компаніях з управління активами, з підтвердженим послужним списком керівника вищої ланки, який розробляв і реалізовував стратегії зростання.

Мінцберг приєднається до Grayscale з Goldman Sachs, де наразі обіймає посаду глобального керівника стратегії з управління активами й капіталом. До цього він обіймав низку керівних посад у сфері стратегії, злиттів та поглинань та зв'язків з інвесторами в таких компаніях, як BlackRock, OppenheimerFunds та Invesco.

Мінцберг володіє глибокими знаннями в широкому спектрі типів клієнтів і класів активів. Він розпочав свою кар'єру в McKinsey & Co, спеціалізуючись на фінансових послугах та технологічному секторі.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Плани Grayscale

Для збільшення конкурентоспроможності на ринку ETF компанія Grayscale, яка сьогодні управляє біржовим біткоїн-фондом GBTC з комісією у розмірі 1,5%, планує у майбутньому запустити додаткову версію продукту під назвою Bitcoin Mini Trust (BTC Trust), збори якого не мають перевищувати 0,15%. Після випуску паї BTC Trust автоматично будуть розподілені серед власників паїв GBTC.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024