Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності

Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці.

Користувачі біржі Bybit звинуватили її у неплатоспроможності. Втім генеральний директор торгового майданчика Бен Чжоу на своїй сторінці у соцмережі X стверджує, що ця інформація не відповідає дійсності.

«Жодна з чуток, які я бачив до цього часу, не мають жодних реальних фактів, що підтверджують їх. Будь ласка, знайте про це», - написав Чжоу.

Крім того, він також поділився посиланням на інший аналітичний ресурс Nansen, який підтверджував його слова, що з резервами біржі все гаразд.

Звідки з’явились чутки

Чутки про неплатоспроможність біржі почали ширитися соцмережами 22 травня. В міру їх поширення з’явився шквал мемів, які копіювали популярний пост, пов'язаний з іншою збанкрутілою біржею FTX, але цього разу в ньому згадувався Bybit.

Один з користувачів припустив, що причиною чуток могла стати помилка в графіку підтвердження резервів від Arkham Intelligence.

На графіку виглядало так, ніби гаманці Bybit були спустошені, що могло змусити людей хвилюватися, що біржа була зламана або виникли проблеми з неплатоспроможністю. Однак, незалежний аналіз показав, що кошти у гаманцях торгової платформи були на місці.

Через день Bybit також уточнив, що жодні чутки не відповідають дійсності.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Кого зламували хакери

А от хто дійсно зазнавав зламу – так це біржа OKX. Внаслідок останньої хакерської атаки 13 грудня 2023 року вона втратила близько $400 000 у цифрових активах.

За деякими даними, зловмисники скористалися вразливістю в смарт-контракті. Побоювання виникли, коли користувачі помітили несанкціоновані транзакції з адрес, пов'язаних з OKX DEX.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024