Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158%

Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158%

Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії.

Акції японської інвестиційної компанії Metaplanet, яка використовує Біткоїн-стратегію корпорації Майкла Сейлора MicroStrategy, за останній тиждень зросли на 158%, що стало найвищим показником серед усіх японських цінних паперів. Про це повідомляє Cointelegraph.

Ціна акцій Metaplanet наразі становить 93 японські єни ($0,6), збільшившись на 127% за останні два дні. Цей сплеск змусив Токійську фондову біржу (TSE) щонайменше двічі за останній тиждень активувати автоматичну зупинку торгів.

Згідно з правилами TSE, акції, що котируються на біржі, ціна яких нижча за 100 японських єн, підлягають максимальному щоденному підвищенню на 30 японських єн - цей ліміт Metaplanet порушувала два дні поспіль.

Директор з Біткоїн-стратегії компанії Ділан ЛеКлер також підкреслив нещодавні показники, зазначивши, що «акції Metaplanet були найдинамічнішими в Японії» два дні поспіль.

З моменту оголошення своєї інвестиційної Біткоїн-стратегії 8 квітня, компанія накопичила 117,7 BTC, а її акції зросли за цей час на 389%.

Які перспективи у Metaplanet

Наразі акції Metaplanet торгуються лише на Токійській фондовій біржі, що закриває доступ до них для американських інвесторів.

Однак один із засновників платформи токенів безпеки STOKR, Арнаб Наскар, нещодавно висловив намір токенізувати акції Metaplanet у мережі другого рівня Bitcoin Liquid, подібно до того, як він токенізував акції MicroStrategy.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли востаннє Metaplanet поповнювала резерви

Metaplanet продовжує регулярно поповнювати біткоїн-резерви і, згідно з повідомленням від 10 травня, компанія востаннє додатково докупила ще 19,87 BTC. Загалом її біткоїн-резерви оцінюються у $7,2 млн.

Фірма заявила, що метою її інвестиційної стратегії в біткоїни є хеджування від погіршення боргового тягаря Японії та швидкого знецінення японської єни.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024