Притік у біткоїн-фонд від BlackRock досяг $290 млн

Притік у біткоїн-фонд від BlackRock досяг $290 млн

За останню добу змінилася тенденція, що спостерігалася протягом останніх шести тижнів.

Притік у спотовий біржовий біткоїн-фонд (ETF) компанії BlackRock 21 травня склав $290 млн, що становить 95% від загальних надходжень у біткоїн-фонди. Відповідні дані надав сервіс SoSoValue.

Загалом вчора чистий притік для всіх одинадцяти емітентів ETF разом узятих склав $305,7 млн. Показник спотового біткоїн-ETF BlackRock є найбільшим від 5 квітня та змінив тенденцію нульового або дуже низького притоку протягом останніх шести тижнів. Останні результати також більші за надходження, що фонд отримував протягом попереднього 21 торгового дня.

Загалом, за останні чотири торгові дні на тлі нестабільного зростання біткоїна до спотових біткоїн-біржових ETF повернулося понад $1 млрд.

Яка загальна ситуація на ринку ETF

За даними Farside Investors, з урахуванням останніх щоденних даних, фонд BlackRock отримав $16 млрд інвестицій з моменту запуску. Однак на офіційному сайті продукту вказано, що активи під управлінням (AUM) становлять $19 млрд.

Це ставить IBIT від BlackRock дуже близько до лідера галузі Grayscale, який має $20 млрд активів в управлінні для свого ETF Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), згідно з офіційним сайтом.

Тим часом 21 травня GBTC зареєстрував нульовий відтік, в результаті чого кількість торгових днів без чистого відтоку досягла п'яти. За останні п'ять днів у фонд надійшло $72,5 млн, що змінило чотиримісячну тенденцію постійного відтоку коштів.

У інших біткоїн-фондах була наступна ситуація: відтік з VanEck Bitcoin Trust ETF склав $5,9 млн, а з Bitwise Bitcoin ETF - $4,2 млн. У біткоїн-фонді Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund спостерігався незначний притік коштів у розмірі $25,8 млн, а в решті - нульовий притік.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Як ринок ETF вплинув на курс

Ентузіазм біткоїн-ETF був викликаний зростанням цін на BTC за останній тиждень, протягом якого актив подорожчав на 12% та 21 травня навіть перевищив показник у $71 000. Зараз ціна BTC трохи відкотилася та становить $70 000.

Усі основні технічні індикатори свідчать про домінування биків на ринку. Відтік монет з централізованих бірж та зниження винагороди для майнерів також сприяють зростанню дефіциту біткоїнів та ціни активу.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024