Акції MicroStrategy стали дохідніші за біткоїн

Акції MicroStrategy стали дохідніші за біткоїн

Цінні папери компанії зросли вшестеро за останній рік, що значно випереджає показники інших корпорацій.

Акції публічної компанії-виробника програмного забезпечення MicroStrategy зросли на рекордні 500% за підсумками останнього року. Про це свідчать дані Yahoo Finance.

Така динаміка дозволила MicroStrategy випередити за дохідністю майже всі публічні компанії. До того ж за останні 12 місяців цінні папери корпорації показують вищу динаміку, ніж біткоїн. Головний цифровий актив зріс на 166% за аналогічний період. MicroStrategy активно залучає дешеве боргове фінансування для купівлі біткоїнів.

Акції MicroStrategy стали дохідніші за біткоїн
Динаміка акцій MicroStrategy за рік. Джерело: Yahoo Finance.

Проте не всі експерти вважають, що таке зростання акцій компанії є стійким. Наприклад, гендиректор Hashlabs Mining Джаран Меллеруд повідомив, що продав акції MicroStrategy, надаючи перевагу біткоїну.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-стратегія MicroStrategy

У серпні 2020 року засновник та на той момент гендиректор MicroStrategy Майкл Сейлор повідомив про реалізацію довгострокової Біткоїн-стратегії на корпоративному рівні. Компанія почала регулярно купувати монети та поповнювати власні резерви.

На поточний момент MicroStrategy володіє понад 210 000 монет, тобто більше за 1% біткоїнів, що будуть видобуті за всю історію. Інвестиції у тверді активи й високі операційні показники стимулюють попит на акції компанії з боку інвесторів.

Включення до світових індексів

Стрімке зростання капіталізації MicroStrategy сприяло її включенню до низки фондових індексів. Зокрема у травні компанія увійшла до світового фондового індексу MSCI, що позитивно вплинуло на ціну її акцій. Також повідомляється, що вже найближчим часом MicroStartegy може бути додано до головного технологічного індексу S&P 500.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024