MicroStrategy увійшла до індексу MSCI

MicroStrategy увійшла до індексу MSCI

На тлі позитивних новин ціна акцій компанії виросла на 4% до $1300.

Компанія MicroStrategy (MSTR), яка володіє одними з найбільших запасів біткоїнів, увійшла до світового фондового індексу MSCI, що позитивно вплинуло на ціну її акцій. Про це повідомляє CoinGape.

У вівторок, 14 травня, ціна акцій MSTR зросла на 4,15% і наблизилася до рівня $1300. MicroStrategy, відомий виробник корпоративного програмного забезпечення, увійшов до трійки лідерів світового індексу MSCI World Index на основі ринкової капіталізації. За останній рік ціна акцій компанії MicroStrategy (MSTR) зросла в чотири рази, а курс біткоїна – на 130%. На початку цього року, коли ціна біткоїна досягла свого історичного максимуму в $74 000, акції MSTR також зросли до $1919.

Включення таких фірм, як MicroStrategy, підкреслює зростаючу важливість BTC-активів в інвестиційних стратегіях.

Ця тенденція вплинула на появу нових американських і гонконзьких біржових біткоїн-фондів (ETF), які безпосередньо володіють цифровими активами, що з часом може привернути інтерес з боку таких продуктів, як мультиактивні фонди.

Що таке індекс MSCI

Світовий фондовий індекс MSCI (Morgan Stanley Capital International) – це група індексів, яка відстежує фінансові показники акцій у глобальному масштабі, охоплюючи ринки різних країн і регіонів. Найбільш відомий з них – MSCI World Index, що включає акції великих і середніх компаній з 23 розвинених країн.

Цей індекс слугує важливим орієнтиром для інвесторів, оскільки надає широкий огляд глобального фондового ринку, відображаючи його динаміку та тенденції. Інші популярні індекси MSCI охоплюють ринки, що розвиваються, регіональні ринки, а також різні сектори економіки. Використання індексів MSCI допомагає інвесторам оцінювати ефективність своїх портфелів у порівнянні з ринковими показниками та приймати більш обґрунтовані інвестиційні рішення.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-резерви MicroStrategy

В межах розвитку своєї біткоїн-стратегії, компанія MicroStrategy з серпня 2020 року накопичила 214 400 BTC. Востаннє фірма купувала біткоїни у квітні, витративши $7,8 млн (на 122 BTC). Середня ціна купівлі однієї монети вийшла для компанії у $35 180.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024