Британський суд визнав Крейга Райта брехуном

Британський суд визнав Крейга Райта брехуном

Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції.

Британський суд постановив, що австралійський бізнесмен Крейг Райт, який видає себе за творця Біткоїна, підробляв документи під час спроб довести, що він є справжнім Сатоші Накамото. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Група компаній Crypto Open Patent Alliance (COPA) подала цивільний позов, намагаючись довести, що Райт бреше, стверджуючи, що він винайшов Біткоїн. Суддя Джеймс Меллор, своєю чергою, написав, що австралієць представив фальшиві документи та дав неправдиві свідчення на підтримку «своєї найбільшої брехні – своєї заяви про те, що він Сатоші Накамото».

Суддя постановив, що Райт не є ані автором White Paper Біткоїна, ані особою, яка приховувалася під псевдонімом Сатоші Накамото у 2008-2011 роках. Крім того, Меллор вважає, що Райт не володіє авторськими правами, які дозволили б йому подати до суду на розробників Біткоїна, як він це робив у минулому.

Суддя розкритикував розповідь Райта як «пронизану невідповідностями й абсурдними поясненнями» і сказав, що Райт «не такий розумний, як він про себе думає».

Юридичні тонкощі

Після винесення судового рішення Крейг Райт вже відмовився від кількох судових позовів, які ґрунтувалися на тому, що він є творець Біткоїна Сатоші Накамото. Однак рішення британського судді Джеймса Меллора перешкоджає йому подавати нові позови лише у Великій Британії, а не в інших юрисдикціях.

Як відомо, адвокати COPA звинувачували Райта в масштабному обмані та фальсифікаціях протягом усього судового процесу. Вони також представили технічні докази, що викривають фальшиві документи, які Райт виправдовував «вільними, але, зрештою, непереконливими відповідями».

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Заморожені активи

Після того як з'ясувалося, що Крейг Райт неправдиво видавав себе за творця Біткоїна Сатоші Накамото, у Великій Британії суд постановив заморозити його активи на суму $7,6 млн.

Ці судові санкції ще більше обмежують можливості Райта щодо ведення додаткових судових процесів, пов'язаних із Сатоші Накамото. Він також гарантує, що активи залишаться доступними для покриття багатомільйонних витрат.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024