Суд заморозив активи Крейга Райта

Суд заморозив активи Крейга Райта

Наразі австралієць не може розпоряджатися своїми активами на $7,6 млн.

У Великій Британії суд постановив заморозити активи австралійського бізнесмена Крейга Райта на суму $7,6 млн по всьому світу, після того як з'ясувалося, що він неправдиво видавав себе за творця Біткоїна Сатоші Накамото. Про це пише Bitcoin Magazine.

Суд заморозив активи Крейга Райта
Скриншот судового рішення. Джерело: Вищий суд Лондона.

Тепер Райт має розкрити усі активи, окрім $7,6 млн, про які знає суд. Заморожування активів відображає сумніви у благонадійності австралійця з огляду на його історію невиконання судових рішень.

Нова судова заборона ще більше обмежує можливості Райта щодо ведення додаткових судових процесів, пов'язаних із Сатоші Накамото. Він також гарантує, що активи залишаться доступними для покриття багатомільйонних витрат.

Судові процеси

Відповідне рішення суддя виніс після того, як Крейг Райт зазнав остаточної поразки у судовому процесі проти Crypto Open Patent Alliance (COPA). За ухвалою суду Райт не був автором документа про Біткоїн, не створював Біткоїн і не розробляв його найперше програмне забезпечення, спростувавши його давні твердження про протилежне.

Отже, суддя задовольнив клопотання COPA та заморозив активи Райта. Тепер він не зможе використовувати активи та ухилятися від витрат, пов'язаних із цією справою. Крім того, британський суд визнав, що нещодавнє переведення акцій Райта до закордонної компанії «викликає серйозні побоювання» щодо намірів австралійця уникнути судового рішення про відшкодування витрат.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтриги Крейга Райта

Колишній колега Крейга Райта Крістен Агер-Ханссен, який раніше обіймав посаду генерального директора nChain Group, змушений був залишити компанію, після того як виявив змову, організовану австралійським бізнесменом. Ще в жовтні 2023 року ексглава nChain заявив, що він більше не вірить у те, що старший науковий співробітник nChain Райт є Сатоші Накамото – творцем Біткоїна. Він також опублікував скриншот звіту з відповідними доказами.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024