У мережі Біткоїна поменшало нових адрес

У мережі Біткоїна поменшало нових адрес

Це пов’язують зі зниженням ажіотажу навколо нових Біткоїн-проєктів.

За останній тиждень у Біткоїн-мережі щодня створювалося в середньому 275 000 нових адрес, що майже втричі менше, ніж пів року тому (більше ніж 625 000). Про це пише The Block.

Шість місяців тому через ажіотаж навколо спотових біткоїн-ETF та подій в екосистемі Біткоїна, таких як записи Ordinals, а також халвінг, що наближався, призвели до того, що середня щотижнева кількість нових біткоїн-адрес наблизилася до найвищого рівня з часів рекордного значення в грудні 2017 року.

Проте через шість місяців, як і на початку 2018 року, кількість нових адрес різко впала, оскільки ажіотаж навколо нових біткоїн-проєктів почав згасати.

Про що може свідчити зменшення кількості нових біткоїн-адрес

Зниження кількості нових адрес у мережі Біткоїна може свідчити про кілька важливих тенденцій. По-перше, це може вказувати на зниження інтересу нових користувачів до Біткоїна, що часто пов'язано зі зниженням ціни або загальним спадом ринку.

По-друге, це може свідчити про зменшення кількості нових учасників у мережі, що потенційно впливає на обсяги торгівлі та ліквідність. Крім того, зниження активності створення нових адрес може бути індикатором того, що більше інвесторів зберігають свої біткоїни на поточних адресах, можливо, у зв'язку з переходом до довгострокового зберігання.

Нарешті, така динаміка може відображати загальний розвиток зрілості ринку, де нові адреси створюються повільніше, але зберігається стабільна основа існуючих користувачів.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Активність ходлерів

Нещодавно з 16 по 17 квітня після падіння курсу нижче $63 000 довгострокові власники біткоїнів перевели $1,7 млрд на «накопичувальні» BTC-адреси. Сюди вони відправили понад 27 700 BTC, що за тогочасними цінами становило $1,75 млрд, що є новим добовим рекордом для Біткоїна.

Ці дані свідчать про підвищений рівень мотивованої купівлі в районі $63 000 і про те, що великі, віддані інвестори зберігають впевненість у накопиченні та довгостроковому триманні біткоїнів.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024