Прибутки Galaxy Digital виросли завдяки майнінгу

Прибутки Galaxy Digital виросли завдяки майнінгу

Виторг компанії склав $260 млн, порівняно зі $147 млн за аналогічний період 2023 року.

Виторг і прибуток Galaxy Digital Holdings підскочили в першому кварталі 2024 року завдяки рекордним показникам майнінгу на тлі зростання курсу біткоїна. Про це йдеться у фінансовій звітності на сайті компанії.

Зокрема, компанія повідомила, що її прибуток зріс до $421,7 млн, що приблизно на 214% більше, ніж у попередньому кварталі. Зростання прибутку відбулося завдяки стрімкому зростанню виторгу компанії, який склав $259,7 млн, порівняно зі $146,7 млн за аналогічний період 2023 року. Нагадаємо, що ще у 2022 році Galaxy Digital зафіксувала чистий збиток у розмірі $1 млрд.

Якщо розбити компанію за напрямками діяльності, то майнінговий підрозділ Galaxy отримав $31,5 млн виторгу, що забезпечило більшу частину загального зростання доходів компанії в першому кварталі. Обладнання компанії досягло потужності 5,7 EH/s.

Інші основні показники бізнесу показують, що торговельний підрозділ Galaxy заробив $66 млн від торгівлі контрагентами, що на 79% більше, ніж у першому кварталі 2023 року. Це зростання відбулося головним чином внаслідок більших доходів від деривативів та сприятливого руху цін на активи. Крім того, обсяги торгів зросли на 78%, середній розмір кредитного портфеля зріс до $664 млн, а кількість торгових контрагентів збільшилася до 1161.

Про компанію Galaxy Digital

Компанія Galaxy Digital займається кредитуванням, трейдингом, майнінгом і банківськими послугами.

Заснована Майклом Новограцем у січні 2018 року, Galaxy Digital уклала низку ділових угод з різними компаніями зі створення продуктів та послуг у сфері криптовалют та блокчейну для інституційних користувачів.

У квітні Galaxy завершила залучення акціонерного капіталу на суму $125 млн. Свіжий капітал буде вкладено в оборотний капітал, розширення торгових операцій та розвиток гірничодобувної інфраструктури Helios.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Прогнози Galaxy Digital

Аналітики Galaxy Digital прогнозують, що у 2024 році курс біткоїна зросте на 74%. Експерти оцінили загальний обсяг ринку, на який можуть вийти біткоїн-ETF, у $14,4 трлн у перший рік після запуску. Вони отримали цифру 74%, оцінивши потенційний вплив надходження коштів, використовуючи як базовий показник ETF на золото.

За прогнозами, обсяг ринку біткоїн-ETF у США досягне $26,5 трлн на другий рік після запуску та $39,6 трлн на третій рік.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024