У Galaxy прогнозують подорожчання біткоїна на 74%

У Galaxy прогнозують подорожчання біткоїна на 74%

Аналітики компанії припускають, що це може статися після схвалення заявок щодо спотових біткоїн-ETF.

Курс біткоїна зросте на 74,1% у перший рік після запуску в США спотових біткоїн-фондів (ETF). Відповідний прогноз зробив науковий співробітник Galaxy Digital Чарльз Ю, повідомляється на офіційному сайті компанії.

Експерт оцінив загальний обсяг ринку, на який можуть вийти біткоїн-ETF, у $14,4 трлн у перший рік після запуску. Він отримав цифру 74%, оцінивши потенційний вплив надходження коштів, використовуючи як базовий показник ETF на золото.

Ю використав дані про ціну біткоїна станом на 30 вересня, проте зростання поточної ціни біткоїна на 74,1% дозволить йому досягти позначки $59,200.

За прогнозами Ю, обсяг ринку біткоїн-ETF у США досягне $26,5 трлн на другий рік після запуску та $39,6 трлн на третій рік.

Ю визнав, що затримка або відмова у запуску спотових біткоїн-ETF вплине на його прогноз цін.

«У найближчій перспективі ми очікуємо, що слідом за США інші світові/міжнародні ринки схвалять і запропонують аналогічні біткоїн-ETF ширшому колу інвесторів», – написав Ю, додавши, що «2024 рік може стати великим роком для біткоїна» через увагу великих інвесторів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF

Біткоїн-ETF спотового типу є фондом, який інвестує в реальні біткоїни і відображає їхню поточну ринкову вартість. Цей фонд дозволяє інвесторам купувати та продавати його акції на традиційних біржах, таких як NYSE чи NASDAQ, без потреби купувати чи зберігати сам біткоїн.

Спотовий біткоїн-ETF відрізняється від похідних біткоїн-ETF, таких як ф'ючерсні ETF. У той час як спотовий ETF прямо інвестує в біткоїни, похідні ETF базуються на ф'ючерсних контрактах або інших фінансових інструментах, пов'язаних із майбутніми цінами біткоїна. Це робить спотовий ETF більш прямим і, можливо, менш ризикованим інструментом для інвесторів, які бажають отримати експозицію до біткоїна.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Прогнози інших компаній

Своєю чергою, аналітична компанія CryptoQuant припускає, що у разі схвалення спотових біткоїн-ETF загальна капіталізація активу може зрости на $155 млрд.

Згідно із цим сценарієм біткоїн стане активом вартістю $900 млрд. У звіті зазначається, що наступна хвиля інституційного ухвалення може охоплювати фінансові установи, які пропонують доступ до біткоїна своїм клієнтам через спотові біржові фонди.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024