Cash App допоможе клієнтам Square накопичити BTC

Cash App допоможе клієнтам Square накопичити BTC

Заощадження капіталу у біткоїнах стане ще зручнішим та все більш поширеним.

Глобальна технологічна компанія Block представила нову функцію під назвою Bitcoin Conversion для клієнтів платформи Square в США. Про це повідомляє Bitcoin Magazine із посиланням на пресреліз компанії.

Нова опція дозволяє їм конвертувати відсоток від своїх щоденних продажів у біткоїни за допомогою Cash App. Продавці можуть виділити від 1% до 10% від своїх щоденних продажів, які будуть автоматично переведені на їхній рахунок у Cash App.

За кожну конвертацію стягується комісія в розмірі 1%, і продавці мають повний контроль над своїми біткоїнами, що дозволяє їм зберігати, відправляти, продавати й керувати своїми BTC на власний розсуд.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Бачення Block

Block розглядає біткоїн як інструмент для розширення економічних можливостей та участі у цифровій грошовій системі. Ця ініціатива узгоджується зі стратегією компанії, що спрямована на інтеграцію біткоїна в різні екосистеми. Таким чином Block надає можливість фізичним та юридичним особам взаємодіяти з біткоїном.

Розгортання цієї функції планується для відповідних одноосібних власників або одноосібних товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) у США. Усі відповідні продавці отримають доступ до неї в найближчі місяці, за винятком тих, хто базується у штаті Нью-Йорк.

Інші ініціативи Block

Компанія Джека Дорсі також реалізує низку інших ініціатив, спрямованих на створення Біткоїн-екосистеми. Зокрема цього місяця Block завершила розробку 3-нанометрового (нм) чипа для майнінгу біткоїнів. Менеджмент компанії також оголосив про розробку повної «системи майнінгу біткоїнів», спрямованої на розв'язання проблем, з якими стикаються майнінг-оператори, і підтримку децентралізації видобутку монет.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024