У Парагваї можуть визнати біткоїн законним платіжним засобом

У Парагваї можуть визнати біткоїн законним платіжним засобом

Відповідний законопроєкт зараз знаходиться на розгляді у Конгресі.

До Конгресу Парагваю внесли законопроєкт, який пропонує визнати біткоїн законним платіжним засобом. Про це повідомляє The Crypto Times.

Документ за авторства Дерліса Родрігеса зараз знаходиться на розгляді у Палаті депутатів. Він пропонує ввести в обіг цифрову версію національної валюти гуарані та визнати біткоїн законним платіжним засобом. Також законопроєкт наголошує на необхідності суворого регулювання для зменшення ризиків, таких як відмивання грошей та ухилення від сплати податків.

Крім цього документу, у Конгресі Парагваю на розгляді знаходяться ще два законопроєкти. Інша законодавча пропозиція депутата Еміля Есгаіба підкреслює необхідність контролю за місцевою Біткоїн-індустрією. Він вимагає, щоб усі фізичні та юридичні особи, які займаються посередництвом, маркетингом, обміном або зберіганням цифрових активів у Парагваї, реєструвалися та дотримувалися національних правил.

Останній законопроєкт стосується тимчасової 180-денної заборони на діяльність, пов’язану зі створенням, зберіганням та комерціалізацією віртуальних активів.

Законопроєкт про заборону майнінгу

Наразі у Парагваї відбуваються публічні дебати щодо доцільності заборони майнінгу в країні. Нещодавно сенатори призупинили процес щодо запропонованої заборони, і тепер місцева влада оцінює можливості продажу надлишкової енергії майнерам замість її експорту до Бразилії та Аргентини.

За даними експертів, економіка Парагваю щорічно втрачатиме понад $200 млн, якщо законодавці країни все ж таки вирішать ухвалити представлений законопроєкт про заборону майнінгу, оскільки видобуток біткоїнів забезпечував значний позитивний внесок у торговельний баланс Парагваю.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани майнерів

Великі компанії, які займаються видобутком BTC, налаштовані розвивати майнінгову індустрію у Парагваї з інвестиціями в економіку країни. Зокрема, компанія Bitfarms у січні 2024 року закрила угоду щодо придбання земельної ділянки в Ігуасу, де планує збудувати новий дата-центр орієнтовною потужністю 100 МВт. Ще одна компанія Marathon Digital Holdings нещодавно розгорнула дата-центр потужністю 27 МВт навколо місцевої гідроелектростанції Ітайпу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024